Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van esély arra, hogy Kubicát...

Van esély arra, hogy Kubicát újra látjuk a Forma 1-ben?

Figyelt kérdés
Idén már hallottam a nevét a Ferrarival összeboronálva, Massa helyére, meg annyit tudok, hogy nemrég részt vett a Coppa Citta Di Luca rally-n, de azóta semmi... pedig ő a kedvenc versenyzőm, és úgy hiányzik a mezőnyből...
2012. aug. 7. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, sajnos már nem sok esély van a visszatérésére. A Forma-1ben csak a leggyorsabb és a legfizetősebb pilótáknak van helye. Kubica talán az egyik legjobb pilóta volt, de a kézsérülése szerintem nem fogja engedni, hogy olyan gyorsan vezessen. Kb. ugyan azért ami miatt Massa már nem tud szorosan Alonso mögött lenni (mert megelőzni nyilván nem előzheti meg, de ott kéne lennie mögötte) Másik kategóriákban, (pl. túrautó vb) lehet még helye. De ne legyen igazam és térjen vissza minél hamarabb :)
2012. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. semmi biztosat nem tudni az állapotáról;

2. nincs szabad ülés /szerintem Massa is hosszabbít!/;

3. kéne a mezőnybe, de lásd feljebb!

2012. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak elkeresíteni, de 1% esélye sincs arra, hogy visszatérjen az F1be (pedig én is örülnék neki ha visszatérne annak ellenére, hogy nem vagyok Kubica fan), az egyik kezét mindig rejtegeti, ami egyáltalán nem egy jó jel, és nem volna már versenyképes. Max. DTM-ben még el tudnám képzelni, de F1ben már semmi esélye sajnos.
2012. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélye nincs már az F1-re. 2 évet kihagyott, és teljesen lekerült a térképről. Az hogy indult azon a rallyn kamu volt mint utólag kiderült. Szerintem ő feladta az autóversenyzést. Esélye talán lenne még túraautóban, raliban esetleg sportautózásban, de komolyabb sorozatokhoz sok ez a kihagyás és egy ilyen sérülés.
2012. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a keze már sosem lesz a régi, nincs rá sok esély.Bár Massánál talán egy kézzel is jobb lenne.
2012. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, elég esélytelen.


Én is tartom azt hogy rossz lenne, egy ilyen sérüléssel az ember rengetegnek tűnőt romlik, egy ilyen sportban ahol tizedek számítanak, több kilóméterekre lebontva. De azt nem mondanám, hogy Massánál jobb lenne. A sérülése előtt Massa szerintem hasonlóan remek volt mint Kubica, most nem itt fogom eldönteni hogy ki volt a jobb, talán egy picit Kubica, de a lényeg hogy hasonlóak voltak, továbbá én úgy gondolom hogy nem nagyobb veszteség az a sérülése Massának mint ami van Kubicának, Massa meg egyébként azért olyan botrányosan nem rossz, ahhoz képest hogy majdnem elveszette a látását, még így is szinte Grosjeanhoz hasonlóan jó, talán Grosjean valamivel jobb volt már idén nála, de tavaly nem mondanám, akkor hasonlóak voltak. Azért Grosjean pedig nem egy rossz versenyző, futamgyőzelmekre simán esélyes lehet, ha már vb-re nem is, szerintem majdnem egy di Resta szintű versenyző, di Resta pedig már majdnem egy Button szintű versenyző, Button pedig már majdnem egy Rosberg, Rosberg pedig már majdnem egy Hamilton, itt pedig meg már a csúcsra is értünk:D.


Egy szó mint száz Kubica szerintem nem lenne jobb Massánál (kedvenc versenyzőm, muszáj volt megvédenem:D)

2013. dec. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, egész jó esélyei vannak. Már csak arra kéne figyelnie, hogy ne legyen nagy balesete a következő 2-3 hétben.
2019. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!