Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek melyik a legkonnye...

Szerintetek melyik a legkonnyebben elvégezheto olimpiai sportág?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
elvégezhető?
2012. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem könnyű és ez nem kerti munka, hogy elvégezzük.:)
2012. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

pl a 100méteres futás elég könnyen elvégezhető csak nem mindegy, hogy mennyi idő alatt futja le az ember

olyan sportág amivel könnyű bekerülni az olimpiára olyan nincs

2012. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

"pl a 100méteres futás"


Nekem is az lenne "elvégezhető" a legkönnyebben, bár félő, hogy 400-asok megelőznének:)

2012. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Evezésre könnyebb ki kerülni mert kevésbé népszer mint az ússzás illetve fizikailag a szinkron úszás,lovaglás nem olyan megterhelő ja meg talán ping pongra is könnyű ki jutni ha nem ázsiai vagy :D (könnyűt úgy értsd hogy a többinél könyebb persze az sem egyszerű)
2012. aug. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olimpiai szinten már nincs "könnyű" sportág.


Az evezés, ill. a kajak - kenu sport az, ami viszonylagosan lehetne "könnyű", mert ott inkább a szorgalom és az akarat dominánsabb, mint a tehetség.

2012. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja kajak-kenu, könnyű lenne ha nem lennénk az élmezőnyben, bár gondolom kongóban nincs nagy mezőny, szal akár ilyen módon ki lehet jutni
2012. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Könnyűű... hát mondta itt valaki a szinkronúszást. Én ott fulladnék meg első körben az uszodában! :D

Előre leszögezném, hogy egyik sem könnyű, kijutni meg pláne nem, a legtöbben csecsemő koruk óta nyomják az adott sportot és anyatejjel is ezt szívták magukba. :)

Hogy nekem mi tűnik könnyednek az más kérdés. Nem könnyű, könnyed, ami számomra azt jelenti, hogy nem látok hatalmas erőlködést a sportoló arcán. :)

Mondjuk a műugrás, abból csak annyit látok, hogy pörög pörög loccs. Aztán mondjuk távol és hármas ugrás. Nekifut ugrik kész. Aztán én eddig birkózásban sem voltam otthon, most tudtam meg hogy komoly 4 perc egy "meccs", az sem tűnik keménynek. Nekem a sportlövészet is nagyon tetszik, az is könnyed sportnak tűnik.


Ami nagyon durvának hat nekem, az mindennemű futás, magasugrás (pedig az is gyorsan lemegy), diszkosz, kalapács, gerely, ilyenek, durvának tűnik minden csapat játék, mert az hosszabb erőnlétet igényel és durvának tűnik a kajak-kenu, mert lerohad a karom már attól is hogy látom ezek mit művelnek. :)

2012. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy könnyű sportág.Az persze más ha született tehetség vagy,de ha nem gyakorolsz rá minimum 10 évig az olimpián alulmaradsz,mivel oda alapból a legjobbak kerülnek be.

Valaki említette a kajak-kenut.Hááát az sem egy könnyű sport,lévén hogy nagyobb izmokat növesztesz tőle mint a fejed.Az pedig ismerjük el,kemény.Igaz hogy nem kell hozzá tehetség,de attól még nem könnyebb.

2012. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kajak-kenuhoz is kell tehetség, jo adottságok, jo testalkat, jo mozgáskoordináció,, jo tanulási képesség, és nagyon sok türelem:)
2012. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!