Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek mi lehet az oka a...

Szerintetek mi lehet az oka a férfi vízilabda-válogatott sikertelenségének az olimpián?

Figyelt kérdés
bírói nyomás,vagy esetleg más?
2012. aug. 8. 22:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem a bírók, hanem az a nyomás amit az ország tett rájuk azzal, hogy egyértelmüen aranyat vártak tőlük. Ezt nagyon nehéz elviselni.
2012. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

igazad van,szerintem mindenki az aranyat várta tőlük,ez is elég nyomás

várom a többiek véleményét

2012. aug. 8. 22:14
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

Azzal kezdem, hogy nagyon csalódott és szomorú vagyok, és nagyon sajnálom a nagyszerű sportembert, dr. Kemény Dénest is!. Véget ért egy szenzációs és egyelőre megismételhetetlen sorozat! (Igaz, minden eddigi riválisunknak fel kell majd kötnie a gatyáját, ha ennek a 12 éves sikersorozatnak a nyomába szeretne érni!)

Ezen az olimpián én nem éreztem olyan bírói elfogultságot, mint például Pekingben.

Totálisan laikusként úgy érzem, a válogatottnak az volt az alapvető hibája, hogy az emberelőnyöket csak elenyésző százalékban tudta góllá váltani.

2012. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Rengeteg probléma volt a csapat körül, dopping ügytől kezdve az ország elvárásai, sok volt már ez a teher.

Minden ország eleve úgy érkezik, hogy na majd mi megverjük a magyarokat vízilabdában, a magyarokon meg ott a nyomás, hogy nem szabad kikapni és ez inkább demoralizáló. A magyaroktól kikapni nem szégyen, megverni őket viszont dicsőség.

2012. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt annyi energiájuk... Legalább is én így gondolom. Nagyon kemény meccs volt.


Remélem, Rióban viszontláthatjuk őket, vagy az új pólósainkat, de nagyon ügyesnek kell lenniük!

2012. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elképesztő nyomás volt rajtuk. Aranyat vártunk tőlük és ez azért elég nagy nyomás. És tényleg minden ország úgy jött hogy na majd mi megmutatjuk a magyaroknak. Azért ez elég kemény.. Én azért nagyon nagyon büszke vagyok rájuk!
2012. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az is, hogy 4év rengeteg idő, és nem azt mondom hogy kiöregedtek, de ha megnézzük, a többi csapatban több a fiatal játékos. És lehet hogy a védekezés se volt a helyén, és néhány támadást elkapkodtunk(Senki ne mondja nekem hogy ne ítélkezzek úgy hogy nem voltam vízben. Na ez nem igaz mivel több éve vízilabdázom, és néhány válogatott férfit is ismerek és Kemény Dénessel is találkoztam már)
2012. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Végig rosszak voltak, nem a bírók az okai, hanem a saját gőgjük, mi mindenkit megverünk, de közben kiöregedtek. Pocsék játékkal nem lehet aranyat nyerni! Mi az, hogy nagy nyomás volt rajtuk? Pars Krisztiánnak is volt, mégis megnyerte, a kajakosokról nem is szólva.
2012. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Hát másnak sem könnyű, akitől várják az eredményt, lásd Cseh Laci, Berki Krisztián, van, aki meg tud ezzel birkózni és van, aki nem. Elég sok a kiöregedett játékos most a polocsapatban, Kemény Dénes sem a régi már, majd 4 év múlva kisebb teherrel megnyerik megint.
2012. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
igen,4 év múlva,egy kis fiatalítás után remélem megnyerik
2012. aug. 9. 07:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!