Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van kedvenc versenyzotok a...

Van kedvenc versenyzotok a MotoGP-s vilagbajnoksagon?

Figyelt kérdés
En speciek Marquezekre bukom nagyon :D kinek ki a kedvence?
2012. aug. 8. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Idős Marquez nagyon jó versenyző, bírom. Lorenzo katalán, bírom. Rossi korai vbcímein nőttem fel, bírom. Amúgy meg Simoncelli volt nagy kedvenc, requiescat in pace. Amúgy még talán Ben Spies. Akit meg nem bírok, az Stoner. Pedig az ausztrálokat mindig bírom, az országot, a kultúrát, a sportjaikat, az embereket, de ő valahogy nem:D De már sachsenring óta nem láttam futamot, szóval ha van kedved, megírhatod mikor lesz legközelebb:D
2012. aug. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
legkozelebb jovo heten lesz Indianapolis-i nagydij, ami este van egyebkent en is az idosebbik Marquezt szeretem jobban, de a kicsit is figyelgetem rendszeresen, ugy latom nagyon tehetseges ;)
2012. aug. 9. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
királykategóriában Valentinoért vagyok oda, moto2ben különösebben senkiért, moto3ban Sandroért :)
2012. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sandrot en is birom meg Vinalest is
2012. szept. 14. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossi, Stoner, Lorenzo és Spies a kedvenceim!
2012. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedrosa, Márquez, Vinales
2012. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádom Stefan Bradl-t!
2012. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Rossi, Stoner, Lorenzo és Spies a kedvenceim!"


Ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy Senna, Prost és Schumacher a kedvenc forma 1-es versenyzőid, vagy ha a Real Madridnak meg a Barcelonának szurkolnál egyszerre.

2013. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!