Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nektek nem fog hiányozni az...

Nektek nem fog hiányozni az olimpia?

Figyelt kérdés
Minden nap néztem néhány órán át, és most mintha egy üresség lenne bennem. Kb olyan érzésem van mint mikor véget ér egy tábor és haza kell menni :) Már is van így vele?
2012. aug. 12. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mindannyian így érzünk
2012. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem is néztem egyáltalán.
2012. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
én sem néztem nem érdekelt
2012. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon fog hiányozni, dehát nem tarthat 2 hónapig. Másfél év múlva lesz a téli olimpia, nincs is olyan messze.
2012. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Már vége van? :O Egy másodpercig sem néztem szal nekem nem hiányzik :D
2012. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Igen, hiányozni fog. Az olimpia számomra nagy esemény, hiszen olyan sportágakat tekinthetek meg, amire máskor nincs lehetőségem. A sport az életem!
2012. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De, nagyon fog..az első pár napban biztosan. De 4 év múlva újra ;)
2012. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem minden sportesemény után így van, az EB után is így volt, VB-t még úgy nem éltem át rendesen, és most is így lesz. ilyenkor úgy érzem, hogy többet nem leszek már boldog. de pár nap mulva feloldódik.
2012. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Igen én is pont ugyanígy vagyok!

De ez IS szép az Olimpiában és az olyan rendezvényeken ami nem minden évben van!

Nekem is hiányozni fog nagyon, betöltötte teljesen a napomat, már úgy keltem hogy tévé bekapcs és olimpia!

ÉS lehet hogy ma megszokásból benyomom majd és nem lesz semmi.... :D

2012. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem.
2012. aug. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!