Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az olimpián mit mondtott be a...

Az olimpián mit mondtott be a gép az úszóknak, mielőtt beugrottak volna?

Figyelt kérdés
Valamit angolul... take your... nem tom :D
2012. aug. 28. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Take your mark! kb. annyit jelent, hogy Vedd a jelet!, vagy magyarosabban: Készülj!
2012. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
B@sszus! Tényleg, és még logikus is! Nem tudom, hogy nem jutott pont ez eszembe :D Köszi!! :D:D Már mióta filózok rajta, sőt ismerőseimmel :D
2012. aug. 28. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
"egy cápa megy mögötted!" ezzel ösztönzik őket a gyorsabb úszásra.
2012. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MrPifta ***** válasza:
de ez nem csak az olimpián van így, minden nemzetközi versenyen... Majd következő EB-n vagy VB-n figyeld meg
2012. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, minden úszóeseményen van ilyen, csak nem mindenhol ugyan ez a hangszín. Az olimpia "Take Your Mark!"-ja sokaknak elnyerte a tetszését, mert úgy hangzott, mint valami csúcsmodern robot hangja.
2012. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó ez a kérdés, én is elgondolkodtam akkoriban rajta. És tényleg, ez kézenfekvő is.

Még most is benne van a fülemben :)


Take your mark...píííp

2012. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!