Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki lesz jövőre Alonso csapattá...

Ki lesz jövőre Alonso csapattársa?

Figyelt kérdés
A szezon végén Massát valószinű elküldik.Szerintetek ki érkezik 2013-ra a Maranellóiakhoz ? A jelenlegi mezőnyből valaki vagy egy újonc?

#csapattársa
2012. szept. 8. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hatodik Lenin. Szerintem nem hoznak tapasztalatlan pilótát.
2012. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tuti, hogy valaki a mostani mezőnyből. Egyébként erre a kérdésre 100 öregasszony sem tudna válaszolni. Gyakorlatilag már mindenkit kapcsolatba hoztak a Ferrarival, Sennától kezdve Hülkenbergig, sőt még Kubicát is egyszer hírbe hozták, de jelenleg Hamilton a fő téma, ami szerintem elég vérszegény infó! Szóval...a jóég tudja várjuk a szerződést.
2012. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legcélszerűbb, ha megtartanák Massát és ha 2014-ben Kubica valóban visszatér, akkor beraknám Alonso mellé. Egyébként szerintem Bianchi-nak van esélye vagy esetleg Maldonadonak van némi esélye...
2012. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért tudtommal még nem 100% Massa menesztése. Viszont támadt egy merész ötletem: mi lenne, ha a brazil helyére Schumacher ülne (vissza)?
2012. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!