Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol tudnám online nézni a bbc...

Hol tudnám online nézni a bbc sportot? (motogp)

Figyelt kérdés

Ezzel mindig bajban vagyok. Ha a digin nézem a motogp-t, annak az az előnye hogy élő, ha meg letöltöm a bbc-s adást, akkor látom az előtte lévő hülyéskedéseiket is.

tavaly mindig letöltöttem és utólag néztem, de sajnos mindig előre tudtam emiatt hogy ki nyer.

idén a digin nézem, de nagyon hiányzik az előtte lévő adás, a digi sajnos csak akkor kapcsol oda mikor kezdődik a verseny.

valaki tud valami működő online linket? keresgéltem, de amiket találtam, azok vagy kiírták hogy csak nagy britanniában elérhető a stream, vagy egyszerűen nem működtek.


2012. szept. 14. 15:17
 1/2 matyi888 válasza:

Hello. Bár nem magyar nyelvű, de itt szépen össze vannak szedve a streamek (jobb oldalt a live ikonra kattintva): [link]

Érdemes leszedned hozzá a sopcast nevű aprócska progit, akkor a neted szélességétől függően akár elég jó minőséget is elérhetsz.

Én focit nézek így évek óta...

2012. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2012. szept. 21. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!