Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted ki fogja nyerni az...

Szerinted ki fogja nyerni az időmérőt? (F1, Szingapúr)

Figyelt kérdés
Szerintem az eddig látottak alapján Vettel-Hamilton-Button csata várható.

2012. szept. 21. 15:01
 1/4 anonim válasza:
Mclaren 1. sor Prez, Vettel, Kobayashi, Alonso, Webber, Raikonen, Grosjain, Massa A tippen az első 10-re
2012. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vettel-McLaren harc lesz. Alonso sajnos még beleszólhat. A Lotus nagyon gyenge, de talán oda érhetnek 6-7. környékére:(
2012. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A McLarenek nagyon erősek, tehát szerintem Hamiltoné vagy Buttoné lesz a pole.

A pénteki szabadedzésből nem vonnék le semmit, hiszen ez csak egy szabadedzés és semmit sem jelent.

De azért elgondolkodtató, hogy nemrég a Red Bull még képtelen volt tartani a lépést az élmezőnnyel, most pedig hirtelen az élre kerülne.. ?!

Szerintem az első sorban mindenképpen megtalálható lesz az egyik McLaren pilóta. Alonsót most nem tartom nagyon esélyesnek a pole-ra, de majd meglátjuk.. Nagyon nehéz megjósolni.

Egyébként nagyon örülnék egy Schumacher pole-nak, de a jelenlegi helyzetet nézve.. kizárt. :(

2012. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a Redbull nem szereti a gyors pályákat és a forróságot. De bírnám ha lenne egy kis zuhé.
2012. szept. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!