Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted ki a tehetségesebb?...

Szerinted ki a tehetségesebb? Hülkenberg vagy di Resta?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Kivételesen igazat adok Mezei Dánielnek, miszerint a Force Indiánál nincs kiemelkedő pilóta, mivel mind a ketten annyira jók, annyira tehetségesek, hogy nem lehet különbséget tenni. Szerintem egy nagyon picivel talán Hülkenberg tehetségesebb.
2012. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Hülkenberg sokkal jobb mint Di Resta. Ettől függetlenül Di Resta is nagyon jó pilóta, csak Hülkenberget jobbnak látom.
2012. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pityeeesz ***** válasza:
8%
Hülkenberg nem egy nagy szám. Eddig egy nagy kövér nulla amit az F1-ben letett az asztalra. Barrichello is bealázta, Di Resta is bealázza. Remélem jövőre kirakják végérvényesen. Di Resta sem túl nagy durranás, de kettejük között azért klasszis különbségek vannak. De szvsz Di Restából is max egy erős középversenyző lehet.
2012. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hülkenberg és di Resta is tehetséges.

De talán ha egy picivel is, de di Resta a jobb.

2012. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom pontosan miért, de szerintem di Resta.
2012. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülkenberg.

A #3 válaszolónak üzenem, hogy nagyon nem ért a Forma1-hez.

2012. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem hát. Mindkettő nagyon tehetséges pilóta. A szívem Di restát mondja, az eszem viszont hülköt :)
2013. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!