Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok Kimi Räikkönenről?

Mit gondoltok Kimi Räikkönenről?

Figyelt kérdés

ha kérhetném olyanokat írjatok nekem, amik mint versenyzőt jellemzik. tehát ne az legyen minden második válasz, hogy nagyon jó pasi!

előre is köszönöm!!



2012. szept. 29. 16:48
 1/8 anonim válasza:
91%

Nekem például az egyik kedvenc versenyzőm.:)

Gyors, jó vezető, tapasztalata is van és mint látszik, egy gyengébb autóval is tud teljesítményt felmutatni. Persze még ugyanezt más versenyzőkről is el lehet mondani, valóban nagyon sok a tehetséges versenyző az F1-ben.

Külsőre és személyiségre pedig tetszik, hogy van stílusa és egy egyedi viselkedése. Nem beszél sokat, csak a lényeget, bár mosolyoghatna többször is, nem hiába az Iceman becenév.:)

2012. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi extra egy átlagos középversenyző akinek volt néhány jó éve. Csak a sok cukcsizós tinilány ver körülötte ekkora hájpot. Kb ennyi Nyert egy VB-t nagy mázlival, 1-2 évet elbohóckodik aztán elfelejtik ahogy a többi hozzá hasonlót. Semmi olyat nem csinált, amiért emlékezni lehetne rá.
2012. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Akkor most az autó miatt áll a top 5-ben a jelenpillanatban?


Egyébként:

Nagyon jó pilóta, nem olyan forrófejű, mint Hamilton vagy Maldonado. Jó köröket fut ha szükség van rá, jó az esőversenyeken!

2012. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Első vagyok, a második válaszára reagálnék csak annyival, hogy nem véletlenül fizetett a Lotus neki extra gázsit, amit más csapatok nem akartak kifizetni. És szerintem a Lotus mindenképpen csak nyert vele. Ha csak a lányok miatt lenne felkapott, nem fizettek volna érte ekkor pénzt és nem állna ennyit dobogón.

Más csapatok úgy gondolták, hogy ekkora pénzt nem ér meg, de ha kicsit alább adta volna a fizetési kérelmet, bizony bármely más csapat szerződést kötött volna vele.

Az meg, hogy mázlival nyert VB címet, azért az sem igaz. Egy kis segítséggel, én inkább így fogalmaznék, de nem ő volt az első, sem az utolsó ilyen pilóta. És ha egész évben nem versenyzett volna úgy, ahogy, akkor hiába a segítség, akkor sem nyert volna VB-t.

2012. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
naon cuki!
2012. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem szeretem, nem látszik rajta a küzdeni akarás, csak megy a saját tempójában

Emlékszem mikor a ferrárinál volt mindig ahogy elindult a verseny 5 körig nyomta kb aztán belassult nem látszott rajta hogy küzdene a jobb helyezésért

2012. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még mindig kiváló versenyző, a korábbi visszafogottsága, halk szavúsága nekem kifejezetten szimpatikus volt, de az utóbbi időben sokat renitenskedik, türelmetlenkedik, flegmázik - és ez nem oké. :/
2012. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó pilóta. Sőt a jelenlegi mezőnyben a legjobb. Ő tényleg az aki sz@rból tud várat építeni. Idén is a Lotus nincs a több csapatok között, mégis ott van a 3-ik helyen, és küzd a vb címért, 2 év kihagyás után. Szerintem megérdemelné idén a vb címet, közvetlenül attól, hogy nem tartozik a kedvenceim közé. Mondja ezt egy Alonso drukker.
2012. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!