Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Vettel szerintetek megdöntheti...

Vettel szerintetek megdöntheti Schumacher 7-szeres világbajnoki csúcsát?

Figyelt kérdés
Még csak 25 éves de én már egyre biztosabb vagyok benne hogy idén 3x-os lesz. Szerintem amilyen formában van a legközelebbi 10 évben simán nyer 2-3 évente egy címet átlagba és az pont 7 cím. De ez az ami szerintem simán megvan. Aztán lehet 3 év és már 5x-ös lesz. És akkor még van vagy 7 vagy még talán több éve és 3-at kéne még begyűjtenie. Szerintem az is meglehet. Szerintetek? Az biztos szerintem hogy megfogja szorongatni.

2012. okt. 14. 11:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

remélem nem.


És még nem biztos hogy idén ő nyer.

Jövőre meg már ennél is szorosabb lesz a verseny szóval...

2012. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem hiszem, mert Vettel annyival nem jobb a többieknél, mint MSC volt. Szerencsés, mert beleült a legjobb kocsiba 3 éve. Buttonnal egy szint kb, ő is bezsákolta a VB-t a legjobb verdával.
2012. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Esélye meg van rá, de nem mernék mérget venni arra, hogy idén ő nyer...
2012. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 MrPifta ***** válasza:
ahhoz jó kocsi is kell, és nem biztos hogy mindig a legjobb csapatoknál fog vezetni.
2012. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Miért szerintetek alonso nyer? Nagyon kis esélye van rá. Szinte biztos hogy idén ő lesz a bajnok. Buttonél százszor jobb pilóta szerintem te csak 2010-től nézed az f1-et. Vettel nagyon kiegyensúlyozott pilóta igazi VB alkat szerintem esélye van rá hogy megdöntse schumi címét és remélem sikerül is neki.
2012. okt. 14. 22:00
 6/23 anonim ***** válasza:

mi az hogy nagyon kis esélye van alonsonak???

Elég megnyernie a következő futamot és már vissza is vette a vezetést...

2012. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ja de gyengébben vezet mint vettel. És vettel van előnybe. Kicsi esélye van a fernando alonsonak.
2012. okt. 14. 22:11
 8/23 anonim ***** válasza:
szerintem meg vettel vezet rosszabbul..elég összeakadnia webberrel mint a régi szép időkben és kész:)
2012. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Gyerekek!

Az nyeri idén a VB-t, akinek jobb autója van, illetve jobb pilóta!

Akár így Raikkonen is nyerheti idén a VB-t, ha fejlesztenek egyet az autón, lesz alkalma nyerni...

2012. okt. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ugyan annyira paraszt mint a schumi, szintén német és ő is csak akkor tud jól menni ha az autó valami miatt és mivel ennyire jönnek a szabály módosítások és idén is csak a szerencsének köszönhetik hogy most hol tartanak nem hiszem
2012. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!