Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miz néznek a sportorvosi...

Levente homokos tóni kérdése:

Miz néznek a sportorvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok aki amatőr birkózó. Szeretném megkérdezni mit néznek a sportorvosin? Nagyon parázok tőle h a tüdőmet megnézik. Nem cigizek de apám végett passzív dohányos vagyok... és hogy emiatt lehet-e valami gond. Meg mit nézbek még? A tüdődet egyáltalán megnézik?Vagy az kimutatja?

2012. okt. 19. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ha először mész akkor elfognak küldeni 100 felé: szemészet, fül-orr gégészet stb... de a tüdődet úgy emlékszem semmilyen speciális módszerrel nem vizsgálják.
2012. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leírnád konkrétabban hova fognak elküldeni... csak mert parázok nagyon az ilyentől.
2012. okt. 19. 19:59
 3/4 Corps válasza:
Én először voltam akkor sehová nem küldtek. Megnézték a szívem, szemem, vérnyomást kérdezgettek hogy mit és mióta sportolok. Jahhh és még vizeletet is kell vinni, meg adnak egy papírt amit ki kell töltened, hogy milyen betegséged volt már eddig stb... nem kell parázni!
2012. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vizelet,ekg,vérnyomás,szem és hallás vizsgálat,idegrendszer vizsgálat
2014. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!