Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted kik lesznek az első...

Szerinted kik lesznek az első sorban? (2012, F1, Abu Dhabi, időmérő)

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 05:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

1 Alonso

2 Räikkönen

3 Valamelyik Mercedes

4 Massa

....

24 Vettel

2012. okt. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vettel, Maldonado, Alonso, Webber.
2012. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

1. Vettel (nagyon nagy formában van, az autónak is erős az egykörös tempója.)

2. Hamilton (vagy Button) (A McLaren egykörös tempója sem rossz, versenytempóban azonban elmarad a Ferraritól.)

Az első 6-ban még valószínűleg benn lesz Webber, Alonso és Massa. Nagy a valószínűsége, hogy a tavalyi rajtrács ismétlődik meg:

Akkor:

1. Vettel

2. Hamilton

3. Button

4. Webber

5. Alonso

6. Massa

volt a sorrend, ez idén is reális.

2012. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vettel és Webber.De én jobban örülnék, ha Vettel a 4-5. helyről indulna, mert akkor izgalmas lenne a futam.
2012. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vettel ugyanolyan formában van, mint az év elején csak Adrian Newey összerakta neki a kocsit. A halál f.szában sem lenne nélküle... Webber sem... Így, hogy behúzzák az első sort, semmi esélye a többieknek, mert mire Webberen áthámozzák magukat, Vettel meglép. És mivel az övé a legjobb verda kb. lehetetlen befogni. Egyébként ha Webber 10 versenyenként egyszer véletlenül elhalássza a pole-t akkor is lehet tudni, hogy Vettel repül az élre, mert az az ember annyira nem tud rajtolni, hogy komolyan mondom az már szégyenletes...


Egyébként a pálya tipikus Tilke f.s. Sima Redbull első sor lesz, és egyébként egy dögunalmas versenyre számítsatok! Legalábbis az első helyért egy deka csata nem lesz az fix. A bajnokság egyébként eldőlt, már csak számokról van szó.

2012. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
csak tudnám hogy miért lettem megint lepontozva amikor a válasz hasznosságát kel nézni és én normálisan válaszoltam!!!.
2012. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
f@sznak kell állandóan trollkodni
2012. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vettel

Hamilton

Webber

Alonso

Button

Raikkonen

Massa

Grosjean

2012. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

1.Hamilton

2.Vettel

2012. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hamarosan kiderül.
2012. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!