Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Hogy lehet 2 darab...

(F1) Hogy lehet 2 darab érdemi előzéssel 21 helyet javítani? Tehetség vagy mázli?

Figyelt kérdés

Vettel megkapta a büntetést, mert a csapat szabálytalankodott. De ennek a srácnak a sors annyira a kezére játszik, hogy hihetetlen.


Na tehát boxból indul. Caterham-et, Marussia-t, HRT-t megelőzni sztem nem érdemi előzés, legalábbis egy RedBull-t vezetve nem.


Ezenkívül Gro-t és Buttont előzte meg. Force India, Sauber, Williams, Mercedes és Massa, tehát a komplett középmezőny előzését nem kellett pályán végrehajtania ráadásul a Safety kétszer is összehúzta a mezőnyt, ami rengeteg másodpercet jelent.


Vettel a király vagy mázli volt? Mi a véleményetek?

Mert Horner azt nyilatkozta, hogy Vettel ezzel megmutatta, hogy hátulról is képes NYERNI! Nem is nyert basszus... és összesen kettőt előzött:D:D:D


2012. nov. 5. 10:03
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó várom az előzések listáját!
2012. nov. 5. 18:35
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem fogom a kedvedért újranézni a futamot...
2012. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%

Tessék, te gyökér, az f1hirek.hu-n utánanéztem neked Vettel ténykedésének, ha már a logikus észérvek alapján nem bírod elfogadni, hogy a szerencsén kívül is a mezőny egyik legjobbjaként küzdötte fel magát ebbe a pozícióba:


14.06 Vettel már a 20. helyen van.

14.07 Vettel autója megsérült. Ennek ellenére egyszerre kettőt előz.

14.12 Most Petrov és Glock mellett ment el egyszerre, már a 14. helyen van.

14.32 14. kör: Vettel kijött a bokszba

14.36 16. kör: Vettel pályán kívül előz, ám visszaengedi Grojeant, majd két körrel később visszelőzi.

14.40 Vettel már a 15. helyen halad.

14.52 24. kör: A német feljött a 10. helyre!

14.54 26. kör: Vettel Schumachert is megelőzi

Kobajasi pedig kijön előle a bokszba, így már a 8. helyen van.

15.14 37. kör: Vettel bejön a bokszba, majd a többiek kerékcseréi és a safety car után a 4. helyen találja magát.

15.44 52. kör: Vettel meglőzi Buttont


Nem számoltam össze, de ha a dupla előzéseket (mert pl a három gyenge csapat pilótáit az első boxkiállása után újra meg kellett előznie) nem is számítjuk kétszer, ez akkoris kb egy tucatnyi előzés a pályán!

2012. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
A kérdésemben direkt kiemeltem, hogy a HRT, Marussia, Caterham csapatokat vegyük ki a sorból, mert annyira gyenge autók, hogy kettesével előzik őket egy komolyabb egyenesben. Kb lekörözésnek minősül... Button-t és Gro-t is említettem. Erre belinkeled ezt a szöveget, amiben lényegében pontosan ugyanez szerepel. Logikus észérvek... Olvasd el inkább amit írtam te majom!
2012. nov. 5. 22:16
 15/30 A kérdező kommentje:
Bocs, Schumacher nem volt benne...
2012. nov. 5. 22:17
 16/30 anonim ***** válasza:

Te meg, kisfiam, tanulj meg szöveget értelmezni ;)


14.40 Vettel már a 15. helyen halad.

14.52 24. kör: A német feljött a 10. helyre!


14.12 Most Petrov és Glock mellett ment el egyszerre, már a 14. helyen van. (6 perccel korábban pedig még a 20.)


Ha nincs név szerint felsorolva az előzöttek listája, akkor már meghaladja a képességeidet, hogy észrevedd azok létezését is? :P

2012. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem haladja meg. Viszont ebből nem derül ki, hogy konkrétan a pályán történt előzésről van-e szó, avagy kiestek előle, netán boxtaktika. Szóval nincs itt gond az értelmezéssel. Petrovot és Glockot pedig 25ezerszer is belinkelheted, mert már leírtam, hogy a kiscsapatokat vegyük ki a sorból. Ebbe a személyeskedésbe ne menjünk jobban bele szerintem. Engem az érdekel, hogy tudsz-e a felsoroltakon kívül konkrét előzéseket mondani, mint pl a Schumacheres eset. Ha tudsz várom, mert lehet, hogy nem láttam, de kiváncsi vagyok rá, ha nem akkor... Megadtam a tiszteletet!
2012. nov. 5. 22:40
 18/30 anonim ***** válasza:

Nem, mivel a szerkesztők nem 100%-ban Vettelt mutatták, konkrétan nem tudom neked felsorolni, kiket előzött, amikor nem láttuk, de a tények magukért beszélnek

- semmi komolyabb ütközés nem történt a futamon, kivéve a Perez, di Resta, Grojean, Webber esetet, de ez is már akkor történt, amikor Vettel a 4. helyen autózott

- az első kerékcserehullám őt nem igazán érintette a szárnysérülés miatti eltérő taktikának köszönhetően, a második hullámnak, "köszönhetően" lett 4., de addigra már az egész középmezőnyön átküzdötte magát.

- és persze ez nem is az első eset, amikor hátrébbról kezdve ilyen látványos előrelépegetést produkál (jó, talán nem az utolsó helyről indult és a harmadikra érkezett, még mielőtt belekötnél, de remélem, azért a lényeget érted.)

2012. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Na én pedig épp az említett komplett középmezőny megelőzésére lettem volna kíváncsi. Sem Massa, sem a Sauberek, sem Maldonado, sem Senna, sem a Force India-k megelőzését nem láttam. Schumacher ok! Ha valaki esetleg tudja beírhatná.
2012. nov. 5. 23:01
 20/30 anonim ***** válasza:
Maldonado (5.), Massa (7.), Senna (8.) pont azok, akik a kerékcserék után kerültek mögé. Akiket - valószínűleg - a pályán előzött, csak nem mutatták, Ricciardo, Verne, di Resta, Perez. Ők voltak ott a környéken, mikor feljött a 10. helyre.
2012. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!