Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Húsz évesen lehet belőlem még...

Húsz évesen lehet belőlem még profi sportoló?

Figyelt kérdés
Nincsen semmilyen sportmúltam,soha nem sportoltam rendszeresen semmit,most azonban úgy érzem,hogy itt az ideje annak,hogy bizonyítsak magamnak és a környezetemnek,és úgy látom,hogy ezt igazán csak a sportban tudnám elérni.Futni egész jól tudok,ezért szeretnék futó lenni,de a boksz is érdekel.Szerintem ez az egyetlen esélyem,hogy felemelkedjek és kiteljesedjek.
2012. nov. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát Profi nem nagyon,arról kicsit lecsúsztál szerintem.De ez nem baj azért menj el és sportolj ne csak másnak,magadnak is bizonyíts.Én például boxolok nem vagyok profi,de kisebb kupák,amatőr versenyek vannak,azok is tökéletesek arra ha bizonyítani akarsz. Csak kitartás kell hozzá.
2012. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
nem nagyon lehet. főleg futásban.
2012. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Profi sportoló még abbol sem biztos, hogy lesz aki 6 évesen kezdi :( Sportolni érdemes elkezdeni bármikor, még versenyeket is szerveznek minden korosztálynak. Magadnak bizonyíts, ne a környezetednek..
2012. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kor nem számít bármikor lehetsz az !!;)
2012. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát ha futás vagy boksz, inkább a boksz felé orientálódj.


[link]

2012. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!