Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok erről a kis...

Mit gondoltok erről a kis tahó ifj. Piquet-ről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért tahó? :D

Én nem ismerem amúgy, életemben nem láttam őt játszani, csak azóta ismerem mióta Shakirával összejött.

Ez alapján mit gondolok róla? Nekem egy kicsit tetszik. Na nem az álompasi(m) de nem rossz.

2013. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző

Ez szerintem nem a focista Piqé hanem az F1-es.

Én amikor versenyzett szurkoltam neki, de így utólag rá kellett jönnöm hogy valóban egy nagy nulla volt a teljesítménye az F1-ben. A jelleméről meg annyi hogy nem esett messze az alma a fájától. Ennyi szerintem elég a Piquet familiáról.

2013. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy tipikus csapattársnak nyalizó ember, aki nem tudott érvényesülni Alonso mellett.

Jólvan 1-2-szer elverte Alonsot a futamokon, de azért többet lehetett várni egy Hamilton "kaliberűnek kikiáltott" "tehetségtől".

Nincs nagy tehetsége az F1-hez, csak azt tudja megcsinálni, ami Briatore mond neki: "Na fiam driftelj egyet, aztán kend a falra a vasat!"

Kb. ennyit az F1-es karrierjéről, ami nem sokkal jobb, mint például Karun Chandok-é, a különbség annyi, hogy Piquet Jr. egy 100-szor jobb vasat terelgetett.


Tudtom szerint a NASCAR-ban versenyzik, de nem követem figyelemmel a pályafutását, mert engem hidegen hagy az, hogy nála 1000-szer jobb pilótákat kritizál, olyanokat akik nyertek már VB-t az F1-ben, de ő még a győzelemig se jutott el, csak egy "bemákolt" dobogót, amit csak szegény Glock balesetéből tudtak előidézni!



Röviden ennyi a véleményem róla...

2013. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem az akasztott ki, amikor Ayrton Sennát kiritálta...Hogy "nem állná meg a helyét a mai mezőnyben". Ő igen? Amúgy utánanéztem három év alatt sikerült 2 győzelmet összekaparnia......
2013. jan. 2. 17:14
 5/6 A kérdező kommentje:
2013. jan. 2. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ment a süllyesztőbe, ugyebár Briatore kitervelte a tervet, hogy Alonsonak összehoz egy futamgyőzelmet, mert az kell, és ezért direkt a falnak kellett mennie, és ő ebbe belement. Első nagy hiba, cserébe ugye megígérték neki ,hogy maradhat a csapatnál, de Briatore, akiről szintén semmi jót nem lehet elmondani, hiszen gerince neki sincsen, végül felrúgta és egy szó nélkül kivágta később, a megállapodás ellenére, minősíthetetlen stílusban. Bosszúból pedig kitálalt, amivel végül is, magának ártott a legtöbbet, hiszen lenullázta magát az F1-ben. Briatore már amúgy is vissza akart vonulni, a csapat kiheverte a büntetést, pénzbünti, kifizették, helló.
2013. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!