Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A jelenlegi F1-es mezőnyből...

A jelenlegi F1-es mezőnyből ki dohányzik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez meg miért merült fel benned?

Szerintem maxszimum alkalmi dohányosok vannak köztük, mert végülis sportemberek. Ha olyan eseményen vesznek részt, talán valaki még a szivarra is rágyújt. Állítólag a rangot jelzi.


Remélem azért Kimi nem dohányzik, mert az alkoholtól is eléggé féltem, nehogy hatással legyen a teljesítményére.


Lehet h már van is ilyen hatás, a tavaji évet nézve, igaz mostanában élénkebb lett.

2009. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem, mert ki nem állhatom, utálom a dohányosokat.
2009. aug. 31. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Még soha nem hallottam,hogy erről kérdezték volna a versenyzőket,de "cigizős" képet sem láttam még róluk (1999-ből van egy,ahol Hakkinen a bajnoki bulin szivarral a kezében táncikál,de valószínűleg csak poénból kapta fel.).


Egyébként biztos,hogy a dohányosokat útálod?Nem csak a füstöt?

2009. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Régi többen is dohányoztak Depailler, Hunt, Lauda(régi fotókon, videókon látni). Ma nyilvánosan ez már nem fér bele(négy fal között esetleg), címlapos story lenne belőle.
2009. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!