Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik a legjobb F1-es híroldal?

Melyik a legjobb F1-es híroldal?

Figyelt kérdés

Melyik a kedvenc Forma-1-es híroldalatok, és miért tartjátok azt az oldalt a legjobbnak?

A válaszokat előre is köszi!



2013. jan. 23. 14:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
F1-live.hu
2013. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

F1-live-ot nem szeretem, mert hihetetlenül bunkók az olvasóikkal, így őket gyorsan megutáltam!


Én a motorsoprtal, és az f1 világot mondanám.

2013. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
boxutca facebookon like-old be és ott az m1-nek a saját oldala :)
2013. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én minden nap nézem az F1-Live-ot, de azt már én is többször tapasztaltam, hogy nagyon lenézőek az olvasókkal szemben. Pl. Valaki kérdez valamit, akkor vagy kioktatják, vagy olyan válaszokkal jönnek, mint pl. Majd megtudod... Még a Formula.hu oldalt nézem, az is elég friss.
2013. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rettentően lenézőek az olvasóikkal, és minősíthetetlenül bukóak is ráadásul!!!! Pfejj de utálom őket!!!!!
2013. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

f1-live.hu

mcsatorna.hu

f1.inews.hu

motorsport-magazin.com

2013. jan. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem állítom hogy a legjobb, de a [link] oldalt szoktam olvasni, mert az új híreket meg szokták osztani, van saját véleményük amit megosztanak és más motorsportokról is vannak hírek meg az utcai autókról is, ami szintén érdekel. Mindent meg tudok nézni egy helyen ami érdekel.
2013. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
f1hirek.hu
2013. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul,akkor egyenesen az F1 oldala,a www.formula1.com.Ha nem tudsz beszélni angolul,akkor nem tudom,Én a vezess.hu-t nézem,de szoktam a formula.hu-t is.
2013. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
autosport.com
2013. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!