Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek szükséges volt az...

Szerintetek szükséges volt az időmérőt Ausztrál idő szerint vasárnap délelőttre halasztani? (F1,2013)

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon nem volt semmi értelme, mert vasárnap délelőttre is esőt jósolnak...

2013. márc. 16. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiszta szánalom, hogy szemerkélő esőben már pályára se merik engedni a primadonnákat. Mondjuk amennyi tehetségtelen befizetett majom van köztük lehet hogy valóban életveszélyes de megoldották valahogy 20 éve is oldják meg most is.
2013. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem se volt értelme.Ez már nem igazi F1.....
2013. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MrPifta ***** válasza:
Tegyék fel az esőgumikat és menjenek! Ha 60-nal mennek, akkor is a leggyorsabb nyer. Ne menj túl gyorsan, ennyi.
2013. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Régen ha szakadt az eső, észre sem vették. Most ha beborul az ég, már félbe van szakítva a futam/időmérő. Elég gáz.
2013. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!