Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Idén,2013 -ban, lesz még...

Idén,2013 -ban, lesz még olyan akció az F1 Hungaroringre, mint tavaly volt? (10. 000 -ért állójegy az utazással együtt)

Figyelt kérdés

[link]


Megkérdezném, hogy szerintetek van-e rá esély, hogy idén is ilyen akció legyen? Köszönöm válaszotokat! :)


2013. máj. 11. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha idén sem fogynak a jegyek akkor lehet hogy most is lesz ilyen.
2013. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Már évek óta ennyibe kerül, ez csak reklámfogás volt, hogy soha se volt ilyen olcsó. Én 2008 óta rendszeresen kijárok minden évben, és mindig ennyibe került útiköltséggel együtt. Szóval szerintem idén is hasonló árra számíthatunk :)
2013. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Én 2 kivétellel az összes Magyar GP-n ott voltam és ez az ingyenes utazósdi tavaly volt. Pestről szoktak ingyenes buszokat indítani a pályára, de eddig a MÁV-on nem lehetett ingyen utazni vele.

2013. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem az lenne a kerdesem, hogy hol lehet ilyen jegyekhez hozzajutni?

Koszi szepen

2013. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!