Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki nyeri a monacoi...

Szerintetek ki nyeri a monacoi nagydíjat? [F1]

Figyelt kérdés

Az én tippem:

1. Hamilton

2. Vettel

3. Rosberg


Lehet valaki szerint hülyeség amit írtam, de Monacoban előzni szinte lehetetlenség, ezért nagyon fontos a pole pozíció, és mivel a Mercedes tűnik egy körön a leggyorsabbank, ezért elég nagy lehet majd az esélyük. Igaz, hogy rettentő gyorsan fogy a Mercedesen a gumi, de tavaly is 1 kiállással tudott Rosberg végig menni (5. lett ha jól emlékszem).



2013. máj. 12. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
sumáher
2013. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal.
2013. máj. 12. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
vettel
2013. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, szerintem is így van. Itt igazán fontos, hogy ki honnan indul. Az a helyzet, hogy az idei Mercedes még a tavalyinál is jobban eszi a gumikat. Már a 3. körben szóltak Rosberg-nek, hogy vigyázzon rájuk. Kész vicc az egész. És azt kellene megérteni sokaknak, hogy nem a Pirelli nem tud normális abroncsokat gyártani, hanem Ecclestone, és társai kérték ezt. Mondván, hogy így izgibb. Szóval szerintem ha Mercedes pole lesz, akkor sem marad ott. Én azt mondom: 1. Alonso, 2. Vettel, 3. Raikkönen.
2013. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Az F1 azt kérte a Pirellitől hogy 20-21 kört bírjon ki a gumi és izgalmas legyen, nem pedig azt hogy menet közben szerkezetileg essen szét a gumi és random defektek legyenek sorra. Ráadásul a Lotus kivételével a legtöbb kocsin örülnek ha 15 kört normálisan meg lehet tenni ezeken a szarokon. Egyértelmű a Pirelli hozzá nem értése és ezt még tetőzi az FIA és a vén zsidó elmebaja is.
2013. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobban belegondolva azt hiszem igazad van :)
2013. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem csak a Force Indiának a múlt hétvégén 2-3x szakad le a gumi vagy kapott defektet, Vergne autójáról is levált a felni, ilyet alig lehetett látni a Michelines és Bridgestones időkben...
2013. máj. 13. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a nagy baj hogy nem csak a sport értéke nulla így az F1-nek hanem hogy balesetveszélyes is. Az elmúlt 2 hétvégén ha jól emlékszem 4 pilótának volt defektje. Ebből Hamiltonnak váltót is kellett cserélnie, Grosjean-nak se hiszem hogy csak az anyag fáradt el a felfüggesztésében...nem beszélve arról hogy +1 kör és Alonso vezetőhelyről kap defektet, és Perez is már tátongó lyukkal érkezett meg a boxba a leintés után...borzalmas a helyzet. Egyébként a tippem a futamra: 1. Vettel 2. Alonso 3. Räikkönen
2013. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Látom sokan írtátok, hogy Raikkonen TOP 3-ban végezhet, sajnos szerintem erre sok esély nincs, hiába tudja a gumikat jól kímélni, Monacoban ér ez a legkevesebbet, és az autó 1 körön eléggé lassú( de legyen igazatok ! :D ).
2013. máj. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!