Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki megy a Red...

Szerintetek ki megy a Red Bull-hoz Webber helyére?

Figyelt kérdés
Ugye egyre valószínűbb, hogy ha Webber nem fog javulni, akkor az év végén elkell hagynia a Red Bull-t. Kit láttok legesélyesebbnek Webber ''utódaként'' ?

2013. máj. 19. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Webber azázért nem javul mert a csapat nem hagyja. Szal tökmindegy hogy megy vagy marad ameddig Vettel ott van a második autó csak dísznek van. Ha menne szerintem felhozzák valamelyik str-es bénaságot esetleg alkoholkönnent hogy elporoszkáljanak a középmezőnyben míg vettel hozza a vb címeket.
2013. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zs. ***** válasza:

#1 Hülye vagy, mint a segg. Ha Räikkönent odatennék a síros némethez úgy szétalázná, hogy Vetlike futva menekülne onnan.

Nalátod ezért nem teszik őt oda.

A kérdésre reagálva sztem Webber marad. :)

2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

#2


Nem tom mit szívtál de én is kérek. Vettelke még egyenlő feltételekkel is alsó hangon másodperceket adna rajkesznak.

2013. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Raikkönen.Egyes hírek szerint már alá is írt a Red Bull-hoz. Bár remélem nem igaz.Inkább Riccardot kéne felvinni a nagycsapathoz.
2013. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zs. ***** válasza:
54%

Nem látod hogy még a szarkupac Lotusszal is egy szinten van a sírossal?! Ha ugyanolyan kocsiba ülnének, Vettelke sehol se lenne..

De ezzel én befejeztem, elég az offolásból

2013. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Ricciardót tartom az esélyesebbnek. Raikkönen persze jobb választás lenne, de ugye két dudás nem fér meg egy csárdában..
2013. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

Tavaly és idén is nyilvánvaló hogy ha a lotust nem két középszer vezetné akkor simán bajnoki címet nyerhetnének.

2013. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Te kurv@ hülye vagy? Két középszer? Ha Kimi nem lenne a Lotus-nál akkor a középmezőnyben szenvednének. Grosjean az tényleg középszerű!
2013. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
49%-os attól, hogy valaki leírja a véleményét, nem kell Offolnod, szóval ha nincs normális véleményed nem kell ide irkodni.
2013. máj. 20. 15:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Utálom a rbr-t tehát remélem nem Raikkönen megy oda. De hogy lehet olyat állítani hogy Raikkönen középszerű versenyző?... Gyengébbnél gyengébb kocsikkal volt képes mindig győzelmeket hozni. Szerintem a jelenlegi mezőnyből csak Button van vele egy szinten, csak ez a McLaren nagyon fos lett. A Lotus egy nagyon kis költségvetésű csapat a 4 nagyhoz képest. Viszont sikerült épitsenek egy stabil autót ami Kimi vezetési stilusával egy nagyon versenyképes párost alkot. Sztem idén ő az első számú vb esélyes. Grosjean sem középszerű egyáltalán, első szezonjában is 3 dobogót hozott, ami nagyon szép teljesitmény. Kérdésre válaszolva vmelyik str-s jobbágy felmegy, pedig a középmezőny tele van tehetségesebbnél tehetségesebb versenyzőkkel...
2013. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!