Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy a p*csába lehet ilyen...

Hogy a p*csába lehet ilyen gumikat használni az F1-ben?!

Figyelt kérdés
Az mi, hogy lassan a fél mezőny kiesik azért, mert mindenkinek felrobban a bal hátsó gumija?

2013. jún. 30. 14:33
1 2
 1/16 Rasta Joint ***** válasza:
Nyugodtan eltakarodhatna már a Pirelli a Forma1-ből. Ez már rohadtul nem vicces. Raikkönen majdnem kapta a fejére a gumit...
2013. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én idegbajt kaptam már, 3 kör alatt 3 defekt, mindnekinek bal hátsó. Jövőre jöjjön a Bridgestone vagy a Michelin, mert ez nem normális, ez NEM FORMA 1!
2013. jún. 30. 14:38
 3/16 Rasta Joint ***** válasza:
15%
Évről évre szarabb lesz az F1. Ott basszák el az egészet ahol csak tudják.
2013. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 YourDestiny ***** válasza:
61%

Ez már valami elképesztő. Én a harmadik defekt után már köpni-nyelni nem tudtam. Kezdem azt gondolni, tényleg ideje lenne már kirugni a Pirellit, mert ez az egész kezd egy nagy vicc lenni.


De ami a legjobban dühít, hogy a nyomorult Vettelnek megint minden az ölébe pottyan, mint mindig. Ez vagy megeszik egy tál szart minden verseny előtt, vagy már tényleg nem tudom, honnan van ekkora mázlija. Ha egy távcsövessel akarnád kilőni a pályáról, akkor is beszállna a képbe egy hülye madár, ami eltéríteni a golyót.

2013. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 rémuralom ***** válasza:

Az lenne a legjobb, ha megint szabad lenne a pálya gumifronton. Minden istálló használjon olyan gumit, amilyet akar, és lehessen akár év közben is váltani, mert ez, hogy a Pirelli jó pénzért szállítja a hulladék gumijait, és röhög a markába, mert év végéig még biztosan dől a lé, ez így vicc.


Egyvalamiért örülök Hamilton defektjének: a Mercedest és a Pirellit összekacsintással vádlók most végre kiábrándulhatnak az összeesküvés-elméleteikből. Ilyen hatalmas előnye lett a Mercinek a tesztekből.

2013. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 YourDestiny ***** válasza:
71%
Emberek, van Isten!!!
2013. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Rasta Joint ***** válasza:
Hál' istennek. Legalább most Alonso lefaraghat a hátrányából.
2013. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igazából nem azzal an a baj h nem tudnak gumit gyártani, mert tudnak mivel régebben nem voltak bajok, csak mindenkinek meg akarnak felelni és ez a minőség rovására megy
2013. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 rémuralom ***** válasza:
Pont ezért lenne jó, ha minden csapat magának választhatna gumiszállítót. Akkor egy gumigyár sem akarna minden csapatnak megfelelni, hanem csak annak a kettőnek-háromnak, amelyiknek ők szállítanak.
2013. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
vagy pont ezért megcsinálni azt h csinálnak 4 gumi keveréket amik szuper lágytól keményig 10-25 kört bírnak úgy kb (ezt őők ki tudják számolni am nagyon egyszerűen) és ha vki rinyál mint a merci meg a redbull annyit mondani h nem a gumit kell a kocsihoz hanem a kocsit a gumihoz tervezni
2013. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!