Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek a Német...

Mi a véleményetek a Német Nagydíjról? (F1)

Figyelt kérdés
Vettel nyert,negyedszer idén.A 2 Lotus nagy versenyt futott mindketten donogósok. Szerintetek a Hungaroringen meglehet végre a Lotus kettősgyőzelem?

2013. júl. 7. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tavaly jól mentek a Lotusok a Hungaroringen, de előzni alig lehet, főleg egy Lotussal, időmérőn meg nem tudnak jobbat jönni egy 4. helynél sajna.

Egyébként nem volt rossz ez a futam, de láttam már jobbat is.

2013. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sima Vettel rajtcél győzelem meg gerinctelen Lotus TO. Nem volt túl izgi.
2013. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sima Vettel rajtcélgyőzelem.. :D ezen jót röhögtem ;)
2013. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
gerinctelen Lotus TO? Ezt mire alapozod? Szerintem mind2 Lotus nagyot ment ha lett volna még 2 kör akkor Kimi megnyeri a futamot.Na majd a Hungaroringen.
2013. júl. 8. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

Ha barikelló khm grozsan cicus nem áll félre rajkesznek köze nem lett volna Vettelhez egyiküknek sem.

2013. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kimi azt mondta ha nem engedi el akkor is megelőzte volna mert sokkal gyorsabb volt Grosjeannál.Hungaroringen Kimi nyer! ;)
2013. júl. 8. 12:32
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Jah mert ha kimi azt mondja akkor úgy is van. Az véletlenül sem gáz hogy a körönként fél másodperccel gyorsabb Alonsot Grosjean fel tudta tartani de a TO király cukimi meg simán megelőzte volna úgy hogy köze nem volt Gro tempójához.

2013. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtom mit néztél te, de hogy nem a Forma 1-et, az tuti ! :)
2013. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kis 48%-os Kimi fóbiába szenved, lehet a szülei nagy Kimi fanok voltak és jobban szerették mint a saját gyereküket. Kóros féltékenység;)
2013. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vajon arra hogy reagál majd ha Kimi a Hungaroringen a 4.helyről megnyeri a futamot? ;) Mert szerintem Lotus 1-2 lesz ez fix.
2013. júl. 8. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!