Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ayrton Senna vagy Michael...

Ayrton Senna vagy Michael Schumacher a jobb pilóta?

Figyelt kérdés
véleményem szerint Ayrton Senna mindenidők legjobb pilótája és sokan mások számára is. Nektek mi a véleményetek erről?

2013. júl. 14. 16:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
Szerintem Senna már nem él, így csak M. Schumacher lehet a helyes válasz.
2013. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
36%

Senna mindíg a legjobb autóba üllt bele. És akkor is többször kikapott az akkor fiatal Schumitól...


Michale Schumacher miután 2 VB címet nyert a Benettonnal, nem igazolt a legerősebb csapathoz, hanem elment a Ferrarihoz, ahoz a csapathoz akik akkor már nagyon hosszú ideje nem nyertek világbajnokságot és egészen addíg ott is maradt míg el nem érkezett a Ferrari sikerszériája, amelyben kulcsszerepet játszott.


Nem volt mindíg szerencsés, több VB címe úszott le: Egy a lábtörése miatt. Egy pedig mert Colthard az utolsó versenyen kilökte a VB pontversenyben vezető MSC-t és Hakkinen lett a bajnok.

Szerintem a valaha volt legjobb F1 versenyző egyértelműen minden elfogultság nélkül: Michael Schumacher.


Persze sokszor hallani, hogy Senna így Senna úgy meg mi lett volna Ha!!! Szerintem azért lett ennyire felsztárolva a tehetsége mivel sajnos tragukus balesetet szenvedett és belehalt.

Nagyon jó versenyző volt, de voltak nála a történelemben jobb és eredményesevbb versenyzők, sokszoros világbajnokok akikről csak nagyon ritkán esik szó, mivel ők nem haltak bele fénykorukban a sportba.

2013. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

a többi pilóták nem tudtak olyan dolgokat véghez vinni mint senna és egyáltalán nem a halála miatt emlékeznek rá úgy hogy a leggyorsabb pilóta a világon,hanem amilyen versenyző és amilyen emberileg is volt.

és arról hogy schumi többször megelőzte nem azért van mert jobb,akkor a benetton az élmezőnybe tartozott,

a mai pilóták is megtudnak előzni egy redbull-t.

ezt most nem kötekedésből mondom de arról nem irtatok amikor pl. senna az erősen közepes lotussal ráadásul esőben lekörözött mindenkit a második kivételével vagy hogy 7 körön át 6-os-ban rakadt váltoval nyerte meg a futamot és úgy lett világbajnok.vagy hogy schuminak csak 3-al több pole-ja van mint sennának pedig sennának 1xx-al kevesebb futama van. ja és hogy az élről kiáll csak hogy segítsen a balesetező pilótának. emiatt emlékeznek rá, és nem azért mert meghalt. ezt is vegyétek figyelembe.

köszönöm a véleményeket.

2013. júl. 14. 19:53
 4/45 A kérdező kommentje:
senna 100* jobb. 7-szeres VB. nagy kaland. 2000től 2004-ig kapott egy olyan autót, ami annyival a mezőny fölött volt, mint év elején a redbull, vagy tavaly a brawn, plusz nem volt ellenfele. egy darabig senna, aztán hakkinen, a végére alonso. még talán rejkó. ezt leosztva egy évtizedre. az akkori mezőny fos volt. így nem nagy kunszt VB-t nyerni. a mai mezőnyben ezt nem lehet megcsinálni. féltávnál járunk, és 4 pilóta esélyes a VB címre, meg talán alonso. azt csinálta meg 7x, mint tavaly Button. én ezt nem tudom elismerni/teljes mértékig/, sajnálom.
2013. júl. 14. 20:11
 5/45 A kérdező kommentje:
és sennával többször kicsesztek mint schumival. pl. eltiltották 6 hónapra a semmiért, elvettek egy monaco győzelmet és egy világbajnoki címet is tőle.
2013. júl. 14. 20:17
 6/45 anonim ***** válasza:

Te ezek szerint már rég eldöntötted, hogy Senna a valaha volt leghatalmasbb pilóta, akkor nem tudom minek kérdezted, hogy ki a jobb. Felesleges is lenne ezután érvelnem bármivel is. Ennyi..............


A pole pozíció meg nem tudom kit érdekel, ott taktikázik mindenki és nem adnak érte pontot. Márpedig ha jól tudom a pontokért mennek és a fő cél a világbajnoki cím begyűjtése.

Ebből Sennának 3 van. Schumachernek 7.

A körülmények kit érdekelnek. Mi lett volna HA kit érdekel nem történt semmi.


Schumacher: 7 x VB

Senna: 3 x VB


Ezek után nem kérdés ki a jobb és eredményesebb versenyző.

Itt szoktak jönni a HA-val kezdődő mondatok. Meg a DE-val kezdődőek de ezek soha sem történtek meg.

Mert én is mondhatnám, hogy HA elég pénzünk lett volna bevásárolni engem az F1-be akkor most én lennék a Ferrari 10 x es világbajnok versenyzője........


Egyikük meghalt, másikuk visszavonult.


Schumacher eredményesebb bármelyik valaha élt F1 pilótánál. Ez tény. Felesleges is vitatkozni ilyeneken.


Mindenki lehúzza Schumi teljesítményét és az eredményeit akinek nem volt szimpatikus amit véghezvitt és rendszeresen dobálkoznak a Sennával. De B@azki ő 94-be meghalt :O ébresztő!!!!!!!!!!

Azóta 19 év telt el és még mindíg általa akarják lehúzni Schumit. Ez nem normális dolog, hiszen senki sem tudhatja mi lett volna HA nem hal meg.... DE meghalt. Schumacher pedig a történelem eddigi legjobb versenyzőjévé vált.


De ha téged megnyugtat akkor Senna a Király.

2013. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
33%
Senna inkább csak népszerű volt, a halála meg még inkább rátett erre egy lapáttal. De közel sem volt a legjobb. A saját érájában Prost egy jóval ügyesebb és eredményesebb versenyző volt. Schumival meg nem igen lehet egy lapon említeni igaz azt is tegyük hozzá, hogy Schumi már a tenyésztett versenyzők egyik első képviselője volt még Senna az amatőrebb időkből való.
2013. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Igen, mint utolsó is írta, Schumacher már tenyésztett felépített versenyző!!! És más sportokra is igaz, hogy a fiatal koruktól profik által képzett és foglalkoztatott világklasszist nem lehet egylapon említeni az előző generáció nagyjaival. Ökölvivásban vagy bármiben is egy mai klasszi ökölvívó pl: Roy Jones Jr. ne tudd meg mit csinálna pl Alival...
2013. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
épp azért én se mondom azt hogy mi lett volna ha, de azt se lehet mondani hogy schumi jobb, mert senna meghalt.
2013. júl. 14. 20:54
 10/45 A kérdező kommentje:

lehet hogy schumi a legeredményesebb de attól még nem a leggyorsabb és a tehetségesebb.

csak kiváncsi voltam hogy mit gondoltok erről:))

2013. júl. 14. 20:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!