Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 13 éves vagyok és szeptembertő...

13 éves vagyok és szeptembertől szertornázok. Lehetek-e európa esetleg világ bajnok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat számítana,mert szertorna edző szeretnék lenni.

2013. júl. 22. 10:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
64%

hát ez azért kicsit fura kérdés nem gondolod?

sportoltál már ezelőtt vmit? vannak alapjaid? vékony vagy? stb..

semmi sem lehetetlen,de azért erre a kérdésre nehéz válaszoplni, hogy mennyire vagy tehetséges. edzd ki a beled ;)

2013. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 anonim ***** válasza:
69%
Ha európai vagy világ bajnok szeretnél lenni annak 2 feltétele van.1.legyél nagyon tehetséges 2.ne ítéld el a szteroidokat.
2013. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/115 A kérdező kommentje:
Rsg-tem 6 évet ,anyukám szertornász volt,tesiből 5-ös vagyok,58 kg-ból fogytam 10 kilót
2013. júl. 22. 10:38
 4/115 anonim ***** válasza:
nah :) akkor igen! nincs más vissza, mint a kőkemény edzések.. első vagyok
2013. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !:) Sokat segít
2013. júl. 22. 10:45
 6/115 anonim ***** válasza:
96%
Rsg-tem 6 évet ,anyukám szertornász volt,tesiből 5-ös vagyok,58 kg-ból fogytam 10 kilót szerinted ennyi elég ahhoz hogy európa esetleg világ bajnok szertornász legyél?annak születni kell...van aki 6 éves kora óta kőkeményen edz hogy szertornász legyen és tehetséges is de ahhoz hogy világbajnok legyen valaki ahhoz ez még édes kevés...
2013. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő ne ide ugassál.......Ha nem tetszik valami az arcomba mondjad -.- Szánalmas vagy -.-"
2013. júl. 22. 11:57
 8/115 anonim ***** válasza:
94%

Semmi esélyéd nincs, hobbiként csinálhatod, sőt még versenyezhetsz is, később edző is lehetsz, de világ- és európabajnok nem leszel. A szertorna pokoli nehéz sportág és ha nem ölik ki belőled időben a félelmet, kkor azt később már nagyon nehéz. Plusz 13 évesen már "válogatott" szinten vannak a legjobbak, tehát [link] ha nem vagy ebben benne, ilyen korban, akkor nem fogsz elég edzési időt kapni, ilyenkor már szinte mindennap vannak edzések (4-5 óra naponta), plusz versenytapasztalat, jó edző szükséges.

Plusz hiába vagy szupertehetséges, hidd el rajtad kivűl nagyon sok szupertehetség van aki időben elkezdte, őket meg szinte lehetetlen utolérni.

Plusz sajnos Magyországról egyre kevesebb jó tornász kerül ki, Berki Krisztiánt leszámítva EB, VB- döntősünk sem nagyon volt. Nőknél még rosszabb helyzett. Tehát ha minden rendben lenne: tehetség, támogtás, időben elkezdés, szerencse, jó alkat (ilyen korban kb. 40-45 kilósok a versenyzők) sem biztosítaná, hogy valaha is kijutsz világversenyre.

Lehet, hogy nem tetszik amitt írok, majd ha elkezded a sportágat, akkor magad is megtapasztalod.

2013. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 A kérdező kommentje:
Majd megfogod látni,hogy kijutok! Áprilisban Makra Noémi 11.lett az európa bajnokságon! És van egy ismerősöm aki 13 évesen kezdte és már 19 éves és csomó aranya van ! És ő neki is azt mondják,hogy nemsokára magyar bajnok lesz.....
2013. júl. 22. 12:40
 10/115 anonim ***** válasza:
92%

Mondom versenyezhetsz, nyerhetsz is, de nem EBt, VBt! De mondom megláttod majd..

Légy egy kicsit reálisabb, mert senk nem fog komolyan venni. Ha beadod az edződnek, hogy te világbajnok szeretnél lenni akkor kiröhög..

2013. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!