Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az F1-es pilóták Budapesten...

Az F1-es pilóták Budapesten melyik hotelekben szállnak meg a Magyar Nagydíj előtt?

Figyelt kérdés
Főleg a Red Bull érdekelne! Előre is köszönöm! :)

2013. júl. 24. 16:22
 1/8 anonim válasza:
Four Seasons Hotel
2013. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez ez tuti? Köszönöm! :)
2013. júl. 24. 19:23
 3/8 anonim válasza:
nem 100%. dee azért érdemes arra bóklászni...
2013. júl. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2013. júl. 25. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki abban a hotelban száll meg? :)
2013. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem a Four Seasons Hotelban szállnak meg... közük nincs hozzá... :)
2013. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Akkor hol szállnak meg?

Valaki mondjon már valamit! Kit, mikor, hol látott a napokban? Kimi, Vettel, Alonso, Massa, Hamilton, Rosberg, ...


Mi már szerda óta minden estefele (19-20 óra) szobrozunk a Kempinski, Le Meridien, Four Seasons, Intercontinental, Sofitel előtt, de senkit nem láttunk. :(

Bottas a Meridien-ben van, egyedül őt láttuk. Meg Webber-t és Vettel edzőét mások a Four Season-be látták bemenni.

2013. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Deák téren azt a 2 hotel, húh a nevüket nem tudom, de 1más mellett vannak. Elvileg ott van Alonso az egyikbe Kimi a másikba, nem láttam őket, viszont jó pár rajongót láttam ott (elsőbe alonsosat másodikba kimiset.) Nemtudom, h igaz h ott vannak.e, vagy csak ugy ott állnak.
2013. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!