Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek nem volt dög...

Szerintetek nem volt dög unalom a 2013-as Forma-1-es Belga Nagydíj futama?

Figyelt kérdés
Nyert a Vettel senki által nem zavartatva. Nem voltak nagy előzések, nem volt komoly stratégiai harc, nem volt eső...
2013. aug. 25. 16:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem volt
2013. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ezt a futamot vártam egész évben, mert mindig jó futamok voltak itt, erre tessék, a felénél nem is néztem tovább, értelmetlen volt.

Védekezni nem is lehetett, úgy hogy köszi Börni Eklesztón.

2013. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Az összes F1 dögunalom.
2013. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Dörmögő válasza:
Már majdnem szunyókáltam a végén. Egy eső nagyot dobott volna az egészen, de még az is felébresztett volna ha bejön a biztonsági autó a Maldonado féle "toronyiránt kimegyek a boxba" akció után. Az megkavarta volna a dolgokat mert páran már túl voltak a második kerékcserén, néhányan meg ez után tervezték. Akik már kint voltak azok sokat nyertek volna ezzel.
2013. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mert szerinted Kimi előzései gyerekjátékok voltak?? Többiek csak a megszokott bevállt ("unalmas") helyeken előztek. Meg se izzadtak, de Kimi nyakán szinte senki nem volt hanem ment máséra. Nem első helyért harcolt, de hámozta magát szépen előre!
2013. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az év legunalmasabb futama. Csata max annyiból állt hogy a hátul lévő képtelen előzni mert túl hamar leszabályoz a gép. Kimi előzései meg szépek voltak jók voltak de azért alap volt hogy egy Sauber mellett elmenjen. Mondom ezt Kimisként.
2013. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mondanám, mert nemcsak a motoron múlik. A közúton egy 1.3-as ford-dal lenyomtam egy bmw-t. Lóerőben nem kis különbség van, nem mint Kimi esetében. A tükörben láttam végig a nyakomon, mert utánam szaladt, de mégse bírt velem. A verseny nem úgy működik, hogy alap. Különben is Massát is megelőzte és nem azért ment ki a kanyarban, mert nem tudta bevenni hanem elment a fékje. Kimi ezen a pályán nagyon gyors és látszott is. Nem aludt mint eddig.
2013. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt valami izgalmas de ugyanez elmondható a spanyol futamra.
2013. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

18:49!

A közút egy kicsit másképp működik!

Ha tegyük fel, megyek az 1.2-es Ladámmal egyéb főúton 90-nel és jön utánam egy Ferrari, de a sofőr ismeri a Kreszt és be is tartja a közlekedési szabályokat, akkor én is itt henceghetnék, hogy a Zsigulimmal lenyomtam egy Ferrarit és nem bírt velem?!

2013. aug. 26. 10:04
 10/25 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy lakott területen kívül történt ahol ráadásul nem volt forgalom és nem 90-el mentünk. Nagyon okos gyerek lehetsz, ha megmondod a frankót-.-" Száguldoztál te már valaha? Mit tudsz a versenyről? Kb. azt látom semmit. Fingod sincs hozzá. Nem is csodálom, hogy neked unalmas volt a forma1... Olyan vagy mint aki nézi a szexet és bele okoskodik, de soha nem szexelt. Nem tudom nevessek vagy szánalmat érezzek.
2013. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!