Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Apu ősszel elvisz egy rangos...

Apu ősszel elvisz egy rangos sakkversenyre külföldre. Ott nézőként hogyan illik viselkedni?

Figyelt kérdés
Lehet e szurkolni/inni/enni/beszélgetni?

2013. szept. 12. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Skandáld hogy RIA-RIA-HUNGÁRIA!
2013. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott senki se fog szurkolni, a sakk egy elég csendes sport. Néha meglehet szólalni gondolom halkabban, de ne beszélgesd szerintem végig. Inni szerintem lehet, enni hát nem tudom... Én ha nagyon nem tudom hogy hogy kell viselkedni egy helyen akkor általában csordaszellemben követem a többieket. Ha 10-en fotóznak előttem egy koncerten, akkor már én is:D. Tudom hülyeség, de ez van...
2013. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha rendezvény lessz akkor valószinűleg étel és ital biztossan lessz bekészÍtve a ottlévőknek a beszélgetést illetően pedig játék közben biztossan nem fog senki veled beszélgetni mivel hogy a jácmára fognak figyelni de akik nem jáccanak azokkal biztossan fogsz tudni társalogni :)
2013. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis kinek szurkolsz? Hajrá sötét parasztok?
2022. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!