Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma 1: Alonso vs Raikkonen...

Forma 1: Alonso vs Raikkonen a Ferrariban 2014-ben. Szerintetek mi sül ki belőle?

Figyelt kérdés

Kit vársz előrébb, és miért?

Veszélyesek lehetnek a szőkére? :DD



2013. szept. 29. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
ha hagyják őket akkor Alonso simán elp!csázza rejszkőt de van egy olyan érzésem hogy a ferka megint az erősebb versenyzőjét kapálja el hogy rajszkő legyen előrébb ahogy tették ezt 2007-2009 között.
2013. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Ferrari csak 2007-ben támogatta Kimit. 2008-ban a totál középszerű Massát nyomták a vb pilótájuk helyett és 09-ben is a brazil volt az elsőszámú a balesetéig.

Én szoros csatára számítok.Időmérőn sztem Raikkönen a jobb,versenyben egál.Csak félek hogy Kimit megint elnyomják.:(

2013. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Időmérőn szerintem az esetek 65%-ában Alonso lesz előrébb, futamokon viszont már sokkal szorosabb lesz, ha a Ferrari továbbra sem fog javulni 1 körös tempóban, akkor Alonso majd előreverekedi magát, Raikkonen pedig taktikával próbál majd meg feljönni a dobogós helyekre, és akkor ez kb. olyan 50-50, megtippelni sem tudom ki lesz előrébb, abban viszont biztos vagyok, hogy nem lesz semmi gond azzal, hogy csapattársak lesznek, mindketten felnőttek.
2013. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Alonso vagy Räikkonen? Nekem 8, csak nyomják le Vettelt.
2013. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Ketten egymást püfölve nézik majd végig Vettel 5. címének megszerzését.
2013. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!