Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted melyik harcművészete...

Szerinted melyik harcművészetekben jártas színész állná meg a helyét hivatalos versenyeken is? Pl. Dolph Lundgren, kyokushin

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jason Statham biztosan, ő élsportoló, harcművész és SAS katona volt, szerintem még Jet Li, Van Damme, Tony Jaa, Chuck Norris és Jackie Chan is megállná a helyét.
2013. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel szemben meg persze pár évvel korábban mert már eléggé öregfiúk.
2013. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Chuck Norris 3-szoros Amerikai bajnok karatéban, 65 győzelem, 5 vereség. Bruce Lee nem véletlenül választotta ki. Van Damme biztos nem, nem versenyző, testépítő volt, pár évet Taekwon-do-zott csupán. Ja, meg a balett...Tony Jaa profi Thai boxos, emellett kaszkadőr. Bolo Yeung Ázsiai kung-fu bajnok volt. Ázsia pedig elég nagy, ha csak Kínát nézzük is...
2013. okt. 26. 18:44
 4/12 anonim ***** válasza:

lundgren-nek van fönt karate meccse,nem volt rossz.

de 6-7 éve amatőr boksz meccset is vívott.

mickey rourke is bokszol.

danny treyo meg börtönök közötti bajnok volt bokszban több éven keresztül.

ök 3an szerintem nem sza-rnának be ha kapnának két állast.

a versenyzéshez viszont mind a 3 öregember ma már.

2013. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

most nézem,hogy "tony ja profi thai boxos"??

akkor linkeld már be legalább 1 meccsét léci!

bokatort tanult nem thai boxot és meccse sose volt nemhogy profi.

ettől függetlenül remek sportember.

2013. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van Damme -nak wikipedia szerint 18-1-0 kickbox rekordja van meg 44-4-0 szóval biztos nem állná meg a helyét... Egyébként hivatalos versenyen? Mikor manapság, mert akkor egyikőjük sem, mert már öregek és úgy kicsapnák őket ahogy vannak... De Seagal -t miért nem említette senki? Ahogy elnéztem ő is tudott régen eléggé, manapság már nem tudom...
2013. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Seagalnak 20 éves kora környékén már oktatta az aikidot, de abból nem igazán vannak versenyek, ha jól tudom, de amit ott tud a legtöbb mai nagy sztár harcművészt megfingatna a tudásával :D
2013. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Korbács, igazad van, de tényleg jó sportember Tony Jaa.. Szerintem a korához képest Chuck Norris van a legjobb egèszségi állapotban, Segal nagyon elhízott.
2013. okt. 27. 06:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Valaki Jet Leet említette. Hát, nem vagyok egy nagy filmes, ezért biztos bennem van a hiba, de én azt az embert eddig csak röpködni láttam. Meccseken meg aligha lehet efféle filmes trükköt bevetni...
2013. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
2013. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!