Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy hívják azt/azokat a női...

Hogy hívják azt/azokat a női NDK-s olimpikonokat, akinek/akiknek (teljesítmény -növelés érdekében) férfi nemi hormonokat kaptak?

Figyelt kérdés
nem tudom hánynak adtak,de lebuktak.Pár éve láttam egy cikket,ott láttam a képeket.Ha jól emlékszem mindez a hetvenes években történt.

2013. nov. 21. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ndk s úszónők...:)
2013. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]



Itt is itt van Heidi Krieger. De palik is, akik női versenyszámban indultak, meg az egyik azt hitte magáról, hogy nő.


Szóval voltak érdekes dolgok már akkor is.

2013. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!!!!!
2013. nov. 21. 14:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat:válaszokat
2013. nov. 21. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Jóska.
2013. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 farkas istvan válasza:
vicces!!! - de nem igazsagos!!! Amstrongnak elvettek mind a 7 tura-gyozelmet!...akkor ezeknek a ringyo himnosoknek miert maradtak meg az aranyermeik? - A sport ,,becsulete,, ennyit er? <<a reszvetel a fontos???>> - reszvetem!
2014. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!