Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek jó lenne, ha a...

Szerintetek jó lenne, ha a Forma-1-ben mindenki ugyanolyan autóval indulna?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
ilyen verseny mar van, WTCC-nek hivjak...
2013. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kevesebb pénz lenne benne aminek Eclestone bácsi nem örülne
2013. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ja hogy szerintem ? nem
2013. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem, nem vagyok vettel rajongó
2013. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Sir Sarcasm ***** válasza:
nem, mert mindíg Alonso nyerne :D
2013. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem. Erre ott vannak az alsobb szeriak ahol ugyanolyan autoval mennek.
2013. dec. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A wtcc-ben mióta ugyanolyanok az autók?

A kérdésre válaszolva nem mert mindig ugyanaz győzne. Inkább tegyék nehezebben vezethetővé.

2013. dec. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,én arra gondoltam,hogy így kiderülne ki a legjobb pilóta,mert Vettel ellen pl senkinek nem volt esélye idén mert az autója a legjobb,de nem biztos hogy ő a legjobb pilóta.
2013. dec. 8. 09:55
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó, de érdekességképpen egyszer megnézném, kíváncsi lennék hogy Alonso vagy Vettel nyerne-e vagy hogy mire vinné Hülkenberg, szóval egyszer kipóbálni érdemes lenne.Meg azt is hogy Alonsot átültetni a Reb Bullba Vettelt meg a Ferrariba, kíváncsi lennék hogy mit kezdenének vele.
2013. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Nem nyerne mindig ugyanaz, attól még ott van a szerencse is a pakliban, meg az is hogy kinek fekszik jobban a pálya, ki taktiákázik jobban az adott körülmények közt és még ezer dolog. A forma 1 nem ilyen fekete fehér, hogy akkor te vagy a legjobb és te nyersz. Olyan nincs hogy legjobb.


Aműgy jó lenne, idegesítő hogy évente ha van 3 autó (tehát 6 ülés) amivel világbajnoknak lehet lenni akkor az nagy szó. Így azért talán több embernek esélye lenne, lehet fizetősökből is kevesebb lenne, mert sokan azért mennek el mert nincs hely nagy csapatnál és kicsihez meg csak bénábbak alacsonyodnak le.

2013. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!