Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Akinek rossz a szeme abbol...

Akinek rossz a szeme abbol lehet még boxoló? Tehát versenyszerűen boxolhat?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha tapogató botod van, akkor nem hiszem, és nem ajánlanám a boxot, mert tovább károsodhat a szemed, és a végén tényleg botod lesz! :(
2014. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hat azert nem vak vagyok meg megis akarom műteni ha lessz ugy penzem. Mert el szeretnèm kezdeni :S
2014. jan. 12. 17:58
 3/13 anonim ***** válasza:
de nem jó a szemnek a box! Mármint, ha egészséges nem árt neki, de nem is jó, ha viszont gyenge a szemed, akkor ne csináld, mert csak rosszabb lesz! Jó a box, de ha így vagy akkor próbálj meg valami kung-fu-t! Tudom, nincs sok jó, de például a wing tsun/chun, wudang, tai chi! Ezek jók, ami biztos, hogy a wing tsun jó! De te tudod! :)
2014. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. Meg átgondolom de valószínüleg nem fog változni a véleményem :/ nem tudom mèg. köszi mèg egyszer ;)
2014. jan. 12. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, konkrétan mi a baja a szemednek. Rövidlátó vagy? Hány dioptriával?
2014. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Távollátó és asszem a bal 3,0 a jobb 2,75. De nem öröklődött a sok gép miatt romlott ennyit de egy ideje nem rosszabodik.
2014. jan. 13. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Tehát pluszos vagy mínuszos a lencséd?

Csak azért kérdezem, mert ha jól tudom, akkor a pluszos lencse (tehát közelre nem látsz jól) nem gond, de a rövidlátás (negatív lencse) sem egy bizonyos mértékig.

2014. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez negatív :/ tehát távolra nem jó :S
2014. jan. 14. 14:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Én boxolni járok és nagyon jók a szemeim de bizony lilul a szem környéke rendesen és mivel a szemet is érinti a dolog ezért csak helyeselni tudok mikor az előző válaszadóknál azt látom hogy nem ajánlják.


Ennek ellenére azt mondom menj le és próbáld meg nehogy az legyen a vége hogy sose tudod meg és ki se próbáltad.


Nem is biztos hogy a szemed lesz az akadály, amikor elsőnek szétverik a fejedet akkor bizony elgondolkozol a dolgon és nagyon el tud menni az ember kedve ezt tapasztalatból mondom.

És főleg te versenyszerű boxról beszélsz amihez elég komoly harcosnak és nagyon elszántnak kell lenned.

2014. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi Robi a válaszod :) Hát elszántságból nem lessz gond. Sok minden van ami motiválna :) Ezért meg is próbálom :D Köszönöm szépen mindenki válaszát mégegyszer
2014. jan. 15. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!