Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek a tegnapi...

Mi a véleményetek a tegnapi balzsay Box-ról? Mert szerintem a pontozók nem láttak rendesen.

Figyelt kérdés
Az oké, hogy balzsay több pofont kapott, de akkor is tisztábban ütött és szabályosabban játszott mint a német.
2009. dec. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Balzsay egy nulla volt,a világbajnokot rendesen el kell verni,hogy megfossza a címétől és ehhez messze volt,bedák viszont megérdemelte a győzelmet,amúgy Erdei sem érdemelte meg a győzelmet az,hogy mennyivel jobb volt az csak az rtl es banda hisztériakeltése,külföldi FÜGGETLEN fórumokon senki nem értette,hogy győzhetett.
2009. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yayoy ***** válasza:
1 nulla és te mi vagy??
2010. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Én ki mi vagyok lényegtelen,nem rólam szól a kérdés.

2.A kérdésre elmondtam a véleményem,ami rólad ne mondható el,offolsz világba,értelmetlenül egy 1000 éves kérdéshez.

3.Inkább foglalkozz a kis p.öcsöddel,mint velem.

bye.

2010. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 yayoy ***** válasza:

IkSzdÉ

am Balzsay nem nulla remek sportoló csak annyi volt a gond hogy középkategóriába akarták küldeni 1 sz*r edzővel am július 31. boxol Balzsay Aziz Daari ellen most tuti nyerni fog mert kapott új edzőt.

2010. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!