Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen egykori- és jelenlegi...

Milyen egykori- és jelenlegi Forma 1-es versenyzők vannak fent a Facebookon? Esetleg linket is kérnék.

Figyelt kérdés
Csak hivatalos, saját maguk által szerkesztett oldalak érdekelnek, rajongói meg kamu oldalak nem. Privát üzenetben akarok kapcsolatba lépni néhányukkal, ezért kell a Facebook, mert Twitteren nincs ilyen funkció.

2014. márc. 24. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Schumacher van fenn egyedül közülük a facén, de mostanában ő sem posztolt, biztos nem ér rá.
2014. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háh, és szerinted olyan könnyű velük privátban kapcsolatba lépni? Gondolod ráírsz Raikkönenre (gondolom jól beszélsz finnül, esetleg angolul), vmi ilyen szöveggel hogy: "Mi van jégember, mi a pálya?" és akkor ő majd rögtön vissza is válaszol neked? Jaj, ezt nagyon elhitted...
2014. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számtalan pilótának van hivatalos FB oldala de nem csak ők az adminok, az üzenetekkel meg végképp nem ők foglalkoznak. Privátba max úgy tudsz vele beszélni ha egyszer hatalmas szerencséd lesz és épp szembe jön veled Monaco utcáin az egyik.
2014. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első kommentelő: Ha ezt poénnak szántad tudd, hogy nagyon nem volt vicces....
2014. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló te nagyon bunkó vagy, nem értem, hogy lehet valaki ennyire normálatlan.

[link]

Most telefonról vagyok, mert koliban vagyok ha nem helyesek a linkek akkor gépről elküldöm majd.

Alonsoét is tudom, de ezt így most nem tudom megtalálni. Kiminek meg nincs olyan amit ő kezelne. A többi meg sosem érdekelt. Amúgy Vettelnek sincs.

Ahogy említették tényleg kevés az esélye szinte semmi, hogy vissza irjon.

Nem irkálhat vissza több száz embernek.

2014. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]


Szemezgess, mindenkinek (akinek van) ott van az oldalán a Social media pontban

2014. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!