Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy bírhatnám jobban a...

Hogy bírhatnám jobban a futást? Folyamatos futást h növeljem? Beválik?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek új iskolába és rendvédelmi szakra jelentkeztem, felis vesznek meg minden... csak ügye ott kell az erőlét meg ilyenek és elég sok tesim lesz meg külön a rendvédelmi tesik .. meg járni fogok küzdő sportra... semmivel nincs bajom minden erőfeladatot tudok nem ezekkel van a gond, hanem a futással.... néha birom a futást néha viszont egyáltalán nem... kosárlabda pályán 5körtől már köhögök megminden... erről olvastam h fussak fokozatosan megminden.. nyártól elfogom kezdeni mindennaposan.. 3hónap alatt tudom bőven növelni a kitartási erőmet?

Lány vagyok amúgy...


2014. márc. 26. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress hozzá egy edzéstervet, 3 hónap alatt eljuthatsz 5-10 km folyamatos futásig is.


A leírtak alapján szerintem azért nem bírod, mert túl gyorsan próbálsz futni. Lassíts olyan tempóra, hogy szinte beszélgetni is tudj közben. Ez lehet, hogy az eddigihez képest idegőrlő lesz, de hamarosan gyorsulni fogsz, és a távok is gyorsan nőnek majd.

2014. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!