Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Schumacher visszatér mit...

Schumacher visszatér mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nem örülök.azóta van izgulnivaló a versenyen mióta ő nincs

a csúcson kell abbahagyni amúgy is

2009. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
77%
semmit, nem érdekel :)
2009. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon szuper versenyző. Sajnálom h a Ferraritól elment. Valami megromlott az agyában, mert nem komplett az tuti. Augusztusban nem bírta mostmár igen. Ilyen rehabilitáció nem létezik
2009. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
A pénz nagy úr.
2009. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
87%

Fogyóban van a lóvé. Mostanában mindenki visszatér.

Jövőre szerintem Elvisz is. Jimy is gondolkozik rajta.

2009. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Kizárt, hogy a pénz miatt jött vissza. Annyi van neki, amiből az unokái is elélnek.

Visszajött, mert nagyon fiatal még az élethez, mégha a versenyzéshez már idősnek is számít, és hát gondolom, valamit kezdeni akart magával, és hát mihez ért? Ehhez. De ehhez nagyon. Személy szerint roppant érdekesnek találom, hogy nem Ferrari, hanem Mercedes lesz. Én várom az új évadot!

2009. dec. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, h visszajön, (nem voltam soha Sumi fan) annak + pláne, h a Mercinél fog versenyezni. Jövőre neki szurkolok!
2009. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi. Schuminak az autóversenyzés az élete, csak idő kérdése volt, hogy mikor tér vissza.. Csak remélem, hogy tudja, amikor tényleg abba kell hagyni és nem jut (bár ez nem fizikai sport) szegény Koló sorsára.. (RIP)
2009. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát jólesz újra Schumachert látni versenyezni, én élőben is láttam azthiszem 2004ben vagy mikor. A gond itt az hogy a Mercedeshez megy... Schumi egy megosztó figura volt a sportban. Olyan nemvolt hogy hát igen ottvan ed nincs róla véleményem. Olyanok voltak hogy a legjobb, nagyon birom, kedvencem, példaképem, és oylanok hogy ku*va annyát, b*zi, utálom, k*cs*g stb.. Utóbbiakat nagyrészt a McLarenes szurkolók mondták.. Most hogy visszatér, az Összes Ferrari szurkoló utálni fogja, és az igazi McLaren szurkolók pedig úgyszintén, hogy takarodjon már innen... Ez a véleményem..

Nemlesz annyi rajongója mint volt.

2009. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De nem a mclarenhez megy hanem az új mercedeshez
2009. dec. 28. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!