Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy megy a belépés a Forma...

Hogy megy a belépés a Forma 1-es Magyar Nagydíjra?

Figyelt kérdés
Csak oda kell adni a jegyet, és bemehetsz, vagy kérnek valamilyen személyazonosító iratokat is? (és ha igen, miket?) Csak azért kérdezem, mert vidékről mennék, és, hogy tudjam, mit vigyek magammal. És még annyi, hogy nem múltam el 18 éves (16 vagyok), és, hogy így is bemehetek egyedül? Szóval nincs korhoz kötve? Na így ezeket szeretném tudni, lehet, hogy kicsit hülye kérdések, de most mennék először!

2014. júl. 8. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyit elvileg kérnek, de azt hiszem csak a klubtagoktól. Nyakadba akasztod a jegyed, de mikor először bemész, akkor oda is kell adni, mert letépnek belőle. Aztán már járkálhatsz ki, be nem kérik el újra. Szerintem simán bemehetsz 16 évesen senki sem kérdezi meg hány éves vagy.
2014. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 8. 17:01
 3/3 anonim válasza:
Ha nem tudok kimenni és nem akarom elbukni az ár egyrészt úgy eladhatom ? Nincs névhez kötve a jegyek ?
2014. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!