Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki nyeri meg a...

Szerintetek ki nyeri meg a Holland-Argentín elődöntőt? Ti kinek szurkoltok?

2014. júl. 9. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia megérdemelné hogy világbajnok legyen 3 ezüstérem után. És hogy 4éve is ott volt a döntőben, ami eléggé állandó jó teljesítmény. Argentínának Messije van, amúgy nem láttam kiemelkedőnek. Persze ha egy gólt begyötörnek akkor kivédekezhetik mint az azelőtti két meccsüket. De remélem több gól és izgalom lesz Holland döntővel.
2014. júl. 9. 09:08
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem Hollandia.Bár én Argentínának szurkolok!!!
2014. júl. 9. 22:55
 3/6 anonim válasza:
73%
Én Holland drukker vagyok, és szerintem a 11esekkel eldöntött mérkőzés nem állja meg a helyét...igaz hogy döntetlen esetben megterhelő a 2x 45 perc + hosszabbítás, de a játékban a hollandok voltak jobbak minden meccsen. Megérdemelték volna!!!!!!!!!!!!
2014. júl. 10. 08:10
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Hollandok főleg 4 éve érdemelték volna meg az aranyat. Sajnos akkor győzött (spanyol) amely csapat most a csoportból sem jutott tovább -stabil minőség-. Minden egyenes meccsüket a spanyolok 1-0-al voltak képesek lehozni. Mediterrán futball begyötörsz egy gól és kivédekezed.
2014. júl. 10. 22:14