Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha Dél-Korea rendez egy...

Ha Dél-Korea rendez egy olimpiát akkor Észak-Korea elmegy erre?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva.

2014. aug. 5. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Észak-Kora nem fog olimpiát rendezni, a NOB soha nem adná neki a rendezés jogát.

Dél-Kora 2018-ban olimpiat rendez, akkor majd kiderül, de szerintem nem fogja észak bojkotálni. Viszont VB-t ha rendez, arra tuti nem menne el észak...

2014. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korea, bocsi automatikus javító átírta Kora-ra :(
2014. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha jol tudom volt mar ra pelda hogy a ket Korea egyutt vonult fel olimpiai jatekon, mint anno az NDK es az NSZK.


Amugy ha mar Del rendez, akkor azert illene hogy legalabb egy ket versenyszamot Eszak kapjon.

2014. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt nem tudom, a jövőben mi lesz, de az biztos, hogy 1988-ban észak-Korea bojkottálta a szöuli játékokat és nem vett részt.
2014. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon a pillanatnyi helyzettől függ mindig. Mondhatnám azt is, hogy az aktuális észak-koreai szeretett vezető éppen milyen lábbal kelt fel. Az 1988-as szöuli olimpián például nem vettek részt valóban. Más Dél-Koreában tartott sporteseményekre ugyanakkor elmentek. Például a 2010-es focivébé előtti selejtezőkben kétszer is összesorsolták őket, szóval négy meccset is játszottak, és abból kétszer Szöulban találkoztak.


Fordítva szerintem nem kérdés, hogy Dél-Korea elmenne egy észak-koreai olimpiára. De az sem, hogy Észak-Korea a büdös életben nem fog nem hogy olimpiát, de komolyabb sportág világbajnokságát vagy kontinenstornáját sem megrendezni.

2014. aug. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!