Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondolsz a férfi kézilabda...

Mit gondolsz a férfi kézilabda-válogatott szerepléséről a EB-n?

Figyelt kérdés

Én 4-5éve nézek kézilabdát,nagyon szeretem,és már játszom is!

Szerintem a franciák elleni meccs nagy meglepetés volt,nem gondoltam volna,hogy pont a franciák ellen játszunk ilyen jól!

A spanyolok elleni meccset nem láttam végig,de amit láttam az borzalmas volt...Egyszerűen szétesett a csapat.

A csehek elleni meccs ha lehet még borzalmasabb volt,mint a spanyol meccs.Egyszerűen mindent középre erőltettek,a szélen nem volt védő,de alig játszották meg a szélsőt.A második félidőben már nem is hittek benne,és ez a játékon is látszott.Katzirz és Császár volt az,akik még küzdöttek ameddig csak lehetett,de a többiek csak ott voltak.

Amilyen jól indítottak úgy rontották el!A francia meccs után nem gondoltam volna,hogy ilyen rövid lesz nekik az EB.

Ti mit gondoltok?

15/L


2010. jan. 24. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ennél rosszabb nehezen lehetett volna. szerintem nem voltak eléggé összeszokva. meg az kiemelkedő egyéni teljesítmények hiánoztak, illetve sokan nem hozták a tőlük elvárható szintet(pl. Ilyés (főleg csehek ellen->7ből lövésből nulla gól)- ezzel nem bántani akarom mer nagyon jó játékos) de ha nem megy akkor lekéne cserélni. hiányzott Perez..
2010. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És Nagy Laci,olyan góljai vannak neki ami nagyon hiányzik a csapatból.Ilyést nem értem miért erőltették a csehek ellen,mikor a kapussal egy csapatban játszanak külföldön,tehát össze vannak szokva.

Eklemovicsnak is alig voltak jó megmozdulásai az EB-n.

köszi a választ!

2010. jan. 24. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak a szokásos.

Sajnos nagyon túl vannak értékelve a magyar kézilabdások. Lehetnének jók, még jobbak, de sajnos rohadtul el vannak szállva maguktól.


Amelyik városban én élek, a női kézilabda csapat van így. Istenítik őket stb. de a döntőt, elődöntőt mindig elbukják 5 gólos előnyből is (leginkább abból). Közben meg egy valag pénzt eltesznek... Érdekes.

2010. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én elbújnék szégyenembe!:'(
2010. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!