Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan kerülhetek be a F1-be?

Hogyan kerülhetek be a F1-be?

Figyelt kérdés

Az az álmom, hogy a F1-be be kerüljek és tudom biztos HÜLYÉNEK néz mindenki, de a segítségeteket szeretném kérni, hogy hogyan kerülhetek be?..


Mindenki azt mondja ahoz pénz kell, de pontosan mire kell a pénz ha a tehetségem megvan hozzá és tudnék SZPONZOROKAT szerezni akkor minek a pénz?


Mert én nem új csapatot szeretnék csinálni a F1-ben hanem bekerülni és biztos ha legkissebb csapathoz is megyek azoknak is SZPONZORAI tudom most is a Caterham nem indul amerikában pénzügyi gondok milyat, de Borny Acleston próbálja a F1-egy egyenlővé tenni.


Előre is KÖSZÖNÖM a válaszokat.



2014. okt. 29. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/212 A kérdező kommentje:
Ecclestone
2014. okt. 29. 08:35
 2/212 anonim ***** válasza:
Hát ide tényleg csak pénzel meg ha más formula versenyy sorozatokban már letették vmit az asztalra. :(
2014. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/212 A kérdező kommentje:

De én azt nem értem, hogy miért kell annyi pénz?


Mert ha bekerülök akkor biztosan a csapat szeretné, hogy bekerüljek akkor minek a pénz?

2014. okt. 29. 10:34
 4/212 anonim ***** válasza:
57%

A kérdésedre a válasz: sehogy. Ennyi idősen már rég a gokartvilágbajnokságokon kéne versenyezned, és nem ilyen baromságokat kérdezgetned. Ha nincs pénzed, el sem tudsz kezdeni versenyezni. (azt, hogy tehetséges vagy, nem tudom, honnan feltételezed, ha még autót sem vezettél)

Ha annyira autóversenyző akarsz lenni, vannak Magyarországon is sorozatok, évi jópár milláért el lehet ott bohóckodni.

2014. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/212 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem vagyok tehetséges ha még nem is láttál VEZETNI?
2014. okt. 29. 11:49
 6/212 anonim ***** válasza:
100%

Te meg hány éves vagy??

Látszik, hogy nem érted ennek az egésznek a lényegét.


A Forma-1-ben rengeteg pénz van, nem lehet csak úgy bekerülni, sajnos nem lesz magyar pilótánk. Szerinted mért nem sikerül Kiss Pál Tamásnak??? Tehetséges versenyző, sok tapasztalattal DE nincs szponzora, nincs pénz mögötte.

Nézd meg Alonsot, vagy azt a szerencsétlen Maldonadót, Alonso háta mögött a Santander áll egy bank, Maldonádót pedig egy kőolaj kitermelő cég szponzorálja a PDVSA. Ezek a pénzek ( forintba) milliárdok!

De persze vannak olyan pilóták is akik pénz nélkül kerülnek be, mint Räikkönen vagy Hamilton, de ott Bianchi vagy a Toro Rosso pilótái akik junior programba voltak. De nem véletlenül, nagyon tehetségesek már 3-4 éves koruktól kezdve gokartoznak, gokart világbajnokságokat nyertek, majd kisebb formulaautós versenyekben bajnokságot nyernek mint pl, GP2,GP3, WSR stb. A nagy csapatok felfigyelnek rájuk és szerződést kötnek velük, mint pl most Verstappen, megüresedett egy ülés mehet a kis csapathoz majd ha nem Ricciardo vagy Kviat akkor mehet a Red Bullba. De mögöttük is van pénz, az ilyen "csodakarrierek" mint Hamiltoné ritka, csak a tehetségének köszönheti hogy ott van ahol, mert mögötte nem volt pénz, felfigyeltek rá majd megnyerte a GP2 és a McLarennél debütálhatott.

Rengeteg fiatal pilóta van és sorra hullnak ki, lehet hogy ismerősök a nevek: Alguersuari, Bruno Senna, Heidfeld,Petrov, Buemi, jöttek, láttak mentek, ugyanúgy ahogy lassan Vergne is elbúcsúzik. Midig van jobb fogás.

2014. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/212 A kérdező kommentje:

De ahogy te is írtad Hamilton is a tehetségének köszönheti, hogy ott van. Nem a PÉNZNEK.


Ha van tehetségem hozzá és találok akár csak EGY JÓ SZPONZORT AKKOR BEKERÜLHETEK. NEM?

2014. okt. 29. 12:08
 8/212 anonim ***** válasza:
57%
Gokart-F3-GP3-WSR/GP2-F1. Ez az átlag út az F1-ig. Na most fizetett pilóta csak az F1-ben lehetsz addig folyamatosan csak megy a pénz a nevelőszériákra. Mivel magyar vagy így szponzort nem fogsz találni, külföldi meg minek fektetne beléd. Ha mondjuk a szüleid nyernek az EuroJackpot-on akkor már van tőkétek az első 2-3 lépcsőfokig. Próbáltam normálisan válaszolni de jobb ha nem agyalsz ezen tovább te nem fogsz pilóta lenni. Ja és figyelj oda jobban a nyelvtanórákon, javadra válna.
2014. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/212 A kérdező kommentje:
De ha találok szponzorokat akkor miért ne?
2014. okt. 29. 19:00
 10/212 anonim ***** válasza:
100%
És hogy akarsz szponzorokat "találni"? Tudod-e egyáltalán, mi az a szponzor? A két szép szemedre nem fog téged senki szponzorálni. Ha nem vagy kőgazdag, akkor pedig versenyezni sem tudsz elkezdeni. Hamilton 8 évesen versenyszerűen gokartozott, 15 évesen pedig már formaautós bajnoki címe volt.
2014. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!