Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek kik lesznek a...

Szerintetek kik lesznek a jövő nagy bajnokai? (F1)

Figyelt kérdés
Szerintem: Hülkenberg, Ricciardo és Bottas méltó utódai lesznek a mostani nagy "ötös fogatnak" (Vettel, Button, Kimi, Hamilton, Alonso)

2014. nov. 2. 19:33
 1/10 ÓcsajiHunter válasza:
Szerintem még sorolhatnál abba az 5-ös fogatba másokat is. Amúgy meg nagyrészt autó függő hogy kik lesznek nagy bajnokok mert mint látod a Mercedes hatalmas erőforrás előnybne van. Nincs is ellenfeli egyik pilótának se. Vettel is világbajnok volt egy párszor a RedBullal amikor az volt a legjobb kocsi. Most Ricciardo nagyrészt elveri.
2014. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ÓcsajiHunter válasza:
Ja és HAJRÁÁ ROSBERG!!!!!!!!!!!!!!
2014. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ÓcsajiHunter válasza:
JA és biztos lesz méltó utód valakinek mindig nyernie kell :) és fog is.
2014. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülkenberg? a srácnak harangoztak. Nick Heidfeld effektus, őt tarorrák sumi utódjának, aztán tudjuk mi lett. futamot se nyert. Itt van már mióta, és egy dobogója sincs. ha jövőre nem villant a FI-val, szögre akaszthatja a bukót.
2014. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én Hülkenberget nem sorolnám ide, lehet hogy tehetséges pilóta viszont ő sem tartozik már a legfiatalabbak közé, nem hiszem hogy feljebb tud majd lépni, ráadásul a nagycsapatoknál sem jön szóba. Pl a mclarenben is megnéztem volna mondjuk Perez helyett

Ricciardot és Bottast eltudnám képzelni mint bajnok, de ehhez nem kell hogy az öt bajnok (akiket felsoroltál)elmenjenek. Vettel és Hamilton korukból ítélve még sokáig az f1-ben maradhatnak.

Ha egy hónappal korábbi lenne ez a kérdés akkor még Bianchit is ide soroltam volna, elöbb utóbb a Ferrarihoz került volna,( mivel teszpilóta volt és gondolom nem hiába egyengették az utját) és pár év múlva a Ferrari is összeáll, ezzel egyébként Vettel húzhat a legtöbbet, beleül a jóba, már évek óta fejlesztenek, egyszer már csak sikerül egy jó autót csinálni.

2014. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dominik10 válasza:
Carlos Sainz Jr. tudom még nem ott megy de jövőre már valószínúű igen és ha hamar bekerül egy jó csapathoz elég nagy esélye lesz viszont nem most lesz az hanem egy jó pár év múlva.És 50 pont környéke volt az előnye mikor megnyerte a WSR-t olyan autóval amivel cspattársa(Nrman Nato)asszem 19.lett pedig a HUngaroringen nyert szóval megmutatta hogy jó az autó csak ő szar pilóta
2014. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nagy ötös még akkor kezdett el versenyezni amikor az F1 még F1 volt. Manapság rengetegen csak azért nézik még a futamokat mert ebből az ötösből valakinek szurkolnak. Ricciardo és Bottas ugyan jó de szar kocsival ők se voltak sehol. Ott van Grosjean aki gyakorlatilag az egyetlen ellenfele volt tavaly év végén Vettelnek aztán most sehol sincs a gyenge Lotus miatt. Ráadásul Ricciardon kívül nagyon egyedi személyiség sincs a fiatalok között.
2014. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen ezzel én is egyetértek, az újoncok nem valami érdekes karakterek, ezért eléggé furcsa lesz ha az öt mostani világbajnok elmegy. De hát ez mindig is így volt.
2014. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ricciardo és Bottas szerintem is esélyesek. Az ötösből viszont lesznek még pályán, amikor ők ketten a csúcsra jutnak. Jelen pillanatban Ricciardoban több potenciált látok, szerintem ő hamarabb bajnok lehet, mint Bottas, de bízom benne, hogy mindkettőt látom majd a csúcson. Kíváncsi leszek Felipe Nasr-ra is, hogy mit produkál a Forma 1-ben.
2014. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Daniil Kvyat sztem nem hiába került Vettel helyére, rá is érdemes lesz figyelni
2014. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!