Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Olimpiai sportoló szeretnék...

Olimpiai sportoló szeretnék lenni! Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Vívás, Íjászat, úszás, esetleg futás, bár inkább csak ebben a három kategóriában gondolkodok. Hogyan lehet elindulni ezen a pályán? 22/F
2014. nov. 15. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy ezt mondom de 22 évesen elkezdesz sportolni, 100% hogy nem leszel olimpiai sportoló:/ Hát először is úgy indul hogy 1 kategóriát válasz. Azt edzd mindennap, még edzésen kívül is otthon, de néha tarts ám pihenőket, ne hogy valami baj legyen.

15/L

2014. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Indulj versenyeken és nyerd meg őket...
2014. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy ennyi idősen már sehogy.

Az íjászatban még van valami, vagy sportlövészetben.

Ahhoz, hogy valaki olimpián induljon úszásban, vívásban, már gyerekkorban el kell kezdeni és versenyekre járni, na meg persze jól szerepelni.

2014. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a korrekt válaszaitokat!


Igen, sejtettem, hogy huszonkét évesen már túl öreg vagyok ahhoz, hogy elkezdjek bármit is - fiatal korban kell ezt.


Pedig a vívás, az íjászat és az úszás az, amikkel nagyon-nagyon szimpatizálok. Köszönöm még egyszer!

2014. nov. 15. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ahhoz vagy fiatal, hogy elkezd. Egy adott sportot milliónyi ember űz, azok akik kijutnak az olimpiára egy nagyon kis réteg, először célozz meg inkább egy magyar bajnoki címet, az épp elég kihívás lesz talán :)
2014. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Kristóf!


Úszni már tudok, normál testedzésként rendszeresen űzöm is, a Vívás és Íjászat lesz az, amivel majd foglalkozni szeretnék. Ha már itt tartunk, mi a véleményetek a Vívásról és az Íjászatról? Szerintetek nem olyan "semmilyen, semmit nem érő" sportág? Én nagyon szeretném ezt csinálni, csak valamiért úgy látom, "nem olyan nagy cucc", mint a többi... hogy vagytok ezzel?

2014. nov. 15. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom a víváshoz már késő, oda kellenek a korán kialakult gyors reflexek, mozgások. Az íjászat vagy lövészet esélyesebb, abban még lehetsz jó, ha van tehetséged hozzá, csak sajnos egyik sem olcsó mulatság.
2014. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!