Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 2008-as Pekingi olimpia....

2008-as Pekingi olimpia. Magyarok szereplése, aranyáradat hiánya? Miért?

Figyelt kérdés
jóval gyengébbek vagyunk, mint eddig bármikor az újkori olimpiák történetében. kinek mi a véleménye? esetleg aki egyetért velem, szerinte miért?
2008. aug. 15. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami átok ül rajtunk...

Az viszont furcsa, hogy sok esetben a bírók is ellenünk dolgoznak. Engem is érdekelne, mi lehet az oka...

2008. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Talán Kolonics halála is közbenjátszik. És most itt nem kell lehurrogni, tudom milyen amikor egy hozzám közelálló meghal. Nem lehet könnyű így a legjobb formád hozni. Amúgy én is úgy látom h a bírók valóban nem nekünk dolgoznak...
2008. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ennek sokkal inkább az az oka, hogy igen fiatal mezőny érkezett most a magyaroktól az Olimpiára. Majd 2012-ben (remélem) mindegyik arannyal jön haza. Nekik ez még "új" :)

De azért ügyesek a magyarok.

2008. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy most sokan felhördülnek, de a doppingellenes fellépés okozza.

Míg a Kínaiak állami utasításra (100 arany kell!)nagyüzemben használják a legújabb dizájnerszereket, mi még a felkészítési időszakban sem engedtük meg, még az egészségre ártalmatlan doppingszerek használatát sem.

Nem lehet versenyre kellni a doppingolt ellenfelek ellen dopping nélkül.

Meg kell becsülni a kevésbé fényes, de tiszta eredményeket.

2008. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

hogy ténylegesen mi az oka, azt nem tudom, valószínűleg Kolonics is benne van, az is, hogy fiatalok, meg még lehet ezer dolog. Valószínűleg sosem fog kiderülni.


Azt viszont boritékolom, hogy ha vége, akkor napvilágot fog látni az a vélemény, hogy erről is a kormány tehet...

2008. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Lesz még sok magyar arany! És ha nincs? Cseh Lanci ezüstje is szépen csillog. Igaz, az arany, ugyanis Phelps doppingol mint az állat! Állítólag még gyerekkorában egy vírussal olyan gént jutattak a szervezetébe, ami nagyobb teljesítményre készteti a szervezetét. 15 literes tüdeje van az idiótának! Na, hát ne mondja senki, hogy nem doppingol. Visszatérve a témához. Sok helyzetben nincsenek velünk a bírók. Pl. a cselgáncsmenncseken, vagy a boxnál. A köcsög bírók pl. Káté Gyulának nem adtak meg egy csomó pontot, pedig látszott, hogy tisztán talált. Az az igazság, hogy kiegyenlítödött a mezőny. Pl.: gondoltátok volna, hogy kínai olimpiát nyer vívásban? És nyert, de nyugi, csak azért mert otthon vannak, négy év múlva már nem nyernek ennyit. 2001-ben megkapták a rendezést, és már a fél országot vitték az edzőtáborokba, és nyomták beléjük a jó kis kimutathatatlan doppingot. Ezért ilyen jók.

Visszatérve, előbb láttam Smitd Pál nyilatkozatát, és azt mondta, hogy Magyarország költségvetésének 0,1 százaléka megy a sportra. Mit vártok? Nem kell senkit fikázni. Igali Diána nemtudom hány hónapig nem tudott edzeni, mert nem volt lőtér, vagy belepte a gaz meg ilyenek. Nincs pénz gyerekek! A köcsög politikusok lenyúlják az összes pénzt! De mit vártok: Ez Magyarország!!!!!!!!!!!

2008. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló: Miért csak az örök első doppingol? Az örök második nem? :D Ki így ki úgy, ki lebukik ki nem. Tv2 be is volt h vmi kémikus/bológus mondta h 20 olyan doppingszerük van amiket nem tud a wada kimutatni. És vajon miért a szegény országok sportolói buknak le? Mert ők nem tudják megvenni a drágát. Meg a tavaly megbukott sportólóink miért dobnak idén sokkal kisebbet?:D Csak nem azért mert tényleg doppingoltak akkor? háhá
2008. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az mindenesetre tényleg furcsa,hogy Kína bővelkedik az aranyakban(nyilván nem véletlenül,végülis otthon vannak),azzal is egyetértek,hogy a győzelmeket nem a bíróknak köszönhetjük(ez is tök furi,ma eléggé kikaptak a kézis lányok,pedig szerintem nem voltak elfogultak a bírók,eddig pedig folyamatosan ellenünk fújtak,mégis nyertünk)de sebaj még nyerhetünk,majd a vizipólós fiúk,és Kovács Katiék megmutatják:)hajrá!
2008. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Megmondom én még a vége előtt, hogy a kormány is hibás. Ha ilyen keveset költenek sportra, akkor mégis mit várunk?
2008. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a nem megfelelő felszereltség, és ha ez így megy tovább az utánpótlás nem lesz meg, ugyanis manapság, ha a szülő úszásra járatja a gyerekét, akkor önerőből kell versenyre járatni ha tehetséges és hát mit ne mondjak ez elég költséges. Nem lenne rossz, ha az állam támogatná a sportot. Itt nem csak sz úszást értem. Ha így megy tovább ne sok érmet várjunk.
2008. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!