Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Üdv Nemrég elkezdtem érdeklődn...

Divexer kérdése:

Üdv Nemrég elkezdtem érdeklődni a SNOOKER iránt. Minden közvetítést nézek, és felfedeztem valamit amit nem értek!?

Figyelt kérdés
Némelyik játékos a lövés előtt valamelyik ujját fel-le mozgatja lövés előtt. Viszont semmi hasznát nem találtam eddig. Egyik játékos csinálja, másik viszont nem. Koordinációs, illetve lövést elő segítő hatása nincs. Mi értelme van akkor?

2014. dec. 14. 13:16
 1/1 anonim válasza:
Valóban nincsen semmi célja, ugyanakkor ez egy berögzült mozdulat sok játékos esetében, ami szükségszerúen megjelenik (meg kell, hogy jelenjen) a lökések során. Ha próbálna figyelni erre az önkéntelen reflexre, akkor az viszont meglátszana a lökésein, sokkal nagyobb lenne a hibaszázalék. Mivel senkit nem zavar, legkevésbé a lökő játékost, ezért nem is változtatnak rajta, mert sokkal nagyobb meló lenne vele, mint haszna (konkrétan újra kéne tanulnia a mozdulatsort)...
2014. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!