Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Valaki, aki látott/halott...

Valaki, aki látott/halott idei forma 1-es autókat élőben! Milyenek az új motorok hangja élőben?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
" halott " Forma 1 ÉLŐBE ???
2014. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A hang még megszokható lenne....de a sporolás és tulszabályozás miatt unalomba fulladó kikerűlőverseny elég borzalmas
2014. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ès akkor most ezèrt nem èrdemes kimenni a magyar futamra?

Csak azèrt kèrdezem mert mèg sosem voltam de nagyon szeretnèk v idèn v jövõre..

2014. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

de érdemes kimenni mert attól még nagy élmény...főleg ha a következő magyar nagydíj olyan jól sikerülne mint az idei,,,(az idei magyar nagydíj magasan a legjobb futam volt az egész idényben..) persze ehhez hozzátartozik hogy minden összejött azon a futamon ami kell :D.


Na mindegy ha nekem lenne lehetőségem biztosan kimennék a magyar nagydíjra és szerintem ki is fogok....

2014. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen-igen,idén nagyon jó volt még a tvből is.. :D

el szeretnék menni nagyon,kíváncsi vagyok milyen élőben

viszont nem tudom jövőre is lesz-e az,h 10000 ftos jegy,mert anélkül sztem drága lenne:(

2014. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Milyen lehet egy"halott"F1-es autó élőben?
2014. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lesz 10 ezer forintos jegy ez tuti, csak így tudják kicsalogatni az embereket. A hang meg számomra csalódás volt az elmúlt évek V8-as motorjaihoz képest, de az egyik ismerősöm most volt kint először és neki ez is hangos volt.
2014. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Frrrrrr, 2-esben Brrrrrrr!
2014. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az idén voltam először, a GP2 jòval hangosabb volt mint az F1, jòl érezhető a V8-as és a V6-os motorok között a különbség.
2014. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 eSzik válasza:

Nekem nem volt csalódás, szerencsére én először 2013-ban voltam, és hallhattam a rajt pillanatában 22 autó zúgását, nekem ez is tetszett, nem a hang a legfontosabb.

Idén is kint leszek.

2015. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!