Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Neked hogy tetszik az idei...

Neked hogy tetszik az idei McLaren? (F1)

Figyelt kérdés

Bár állítólag ez csak kísérleti festéssel rendelkezik, de szerintem az autó maga jól néz ki. Erősen hajaz a RedBullra.

A festést viszont remélem valamennyire átalakítják, mert nagyon hasonló a Force Indiáéhoz (legalábbis szerintem).



2015. jan. 29. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
az orra érdekes, nem tudom mennyire jön ez majd be, mindenki próbálja egyre rövidíteni. A kocsi hátulja viszont nagyon tetszik, szép, karcsú, mint a mercédeseké, jól kihasználja a coanda hatást. remélem versenyképes lesz a moci, és nem lesznek hűtési gondjaik.
2015. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orra elég hosszúnak tűnnik, nem is baj hogy változtatnak rajta, a festés nekem nagyon nem jön be ìgy. De van benne egy kis piros ez jó jel, a szürke eltünhetne már.
2015. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig ez néz ki a legjobban.Bár a festés nem áll neki jól.Az eleje olyan,mint a régebbi Marussiának,valahogy nem illik az autó hátuljához,de elvileg ez nem a végleges festés.Egy piros-fehér színezés nagyon jó lenne.Remélem versenyképesek lesznek és esélyük lesz a bajnoki címre. Hajrá Alonso!
2015. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik legszebb autó idén, csak megbízhatatlannak tűnik.
2015. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!